پاسخ به سوالات شما در برنامه اكسیر

آیا استاد محمد الیثی دوره كل قرآن را به روش تحقیق خوانده؟

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی رادیو قرآن، برنامه «اكسیر» با هدف تحلیل و بررسی تلاوتهای شاخص جهان اسلام در دو بخش تحلیل و بیان نكات آموزشی تلاوت و بیان نكات مهارتهای تلاوت در حوزه های صوت و لحن ،وقف ، ابتدا و اصول تجوید روزهای پنج شنبه هر هفته ساعت 21 به روی آنتن می رود.

این برنامه كه كاری از گروه آموزش این شبكه رادیویی است به آموزش نكات تلاوت و مفاهیم برای دوستداران قرآن كریم و علاقه مندان به اصول تلاوت از بعد صوت ولحن تجوید ، وقف ، ابتدا و معانی آیات قرآن كریم می پردازد .

پخش تلاوتهای شاخص قاریان برتر جهان اسلام ، بررسی زندگی نامه این قاریان ، تحلیل و بررسی كارشناسی تلاوتهای قاریان برترجهان اسلام ، آموزش مهارتهای تلاوت در حوزه های (صوت و لحن ، وقف ، ابتدا و تجوید) و آشنایی با نغمه های هشت گانه تلاوت از دیگر اهداف برنامه اكسیر می باشد.
برنامه «اكسیر» كاری از گروه آموزش شبكه رادیویی قرآن است كه به تهیه‌كنندگی محمد حسن رحمانی و با كارشناسی استادی چون محمدرضا ستوده نیا ، صالح اطهری فر ، احمد فراهانی ، رضا محمدپور ، مهدی غباغله ، حسین اخوان اقدم و قاسم رضیعی روزهای پنج شنبه هر هفته ساعت 21 به مدت 55 دقیقه از شبكه رادیویی قرآن بر روی موج 100FM به سمع شنوندگان و مخاطبان می‌رسد.

مخاطبان در سرتاسر دنیا می توانند از طریق وب سایتWWW.radioquran.IR از پخش زنده شبكه استفاده و در جریان آخرین خبرهای رادیو قرآن قرار بگیرند.
از طریق موج اف.ام ردیف 100 مگاهرتز شنونده ما باشید.

📻 fm 100 mhz

آدرس صفحات رادیو قرآن در فضای مجازی:

🌐 www.radioquran.ir

instagram.com/radioquran_ir 🆔

http://sapp.ir/radioquran 🆔

https://www.aparat.com/radioquran.ir 🆔

راه های ارتباطی ما:

📩 30000100

☎️ 02122051632_02122043017

1400/07/21
|
16:27
دسترسی سریع