مدیر مجتمع آموزشی ریان در گفتگو با گزارشگر رادیو قرآن عنوان كرد؛ تلاش برای طرح مباحث تدبری و مفاهیمی با هدف شكل گیری تربیت و شخصیت قرآنی دانش آموزان

كلانكی: فعالیت در زمینه تواشیح و آموزش هایی با محوریت نقاشی كه كودكان بتوانند از طریق آنها درك درستی از قرآن كریم داشته باشند نیز بخش دیگری از فعالیت های ماست.

1401/08/16
|
12:51

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی رادیو قرآن؛ كلانكی كارشناس ارشد مدیریت آموزشی، عضو گروه های ابتهال و نغمه سرایی قرآن كریم و مدیر مجتمع آموزشی ریان در گفتگو با زهرا پناهی گزارشگر رادیو قرآن گفت: ما در این مجتمع آموزشی به شیوه های جدید و مشاركت محور با همكاری دانش آموزان در امور آموزشی فعالیت می نماییم. حدود 6 زنگ را در هفته به آموزش های قرآنی اختصاص دادیم كه سه زنگ آن مربوط به آموزش حفظ قرآن كریم است. وی در ادامه افزود: در حوزه مباحث تدبری و مفاهیمی نیز فعالیت می كنیم تا تربیت و شخصیت قرآنی دانش آموزان شكل بگیرد. كلانكی تصریح كرد: فعالیت در زمینه تواشیح و آموزش هایی با محوریت نقاشی كه كودكان بتوانند از طریق آنها درك درستی از قرآن كریم داشته باشند نیز بخش دیگری از فعالیت های ماست. گفتگو با دانش آموزان حافظ بخشی از سور مباركه قرآن كریم نیز بخشی دیگر از این گزارش بود. مخاطبان در سرتاسر دنیا میتوانند ازطریق وبسایت www.radioquran.ir از پخش زنده شبكه استفاده و درجریان آخرین خبرهای رادیو قرآن قراربگیرند و دیدگاه و نظرات خود را ازطریق سامانه پیامكی و تلفن گویای شبكه با ما درمیان بگذارند. از طریق موج اف.ام ردیف100مگاهرتزشنونده ما باشید.

📻 fm 100 mhz

آدرس صفحات رادیو قرآن در فضای مجازی:

🌐 www.radioquran.ir

instagram.com/radioquran_ir 🆔

http://sapp.ir/radioquran 🆔

https://www.aparat.com/radioquran.ir 🆔

راه های ارتباطی ما:

📩 30000100

☎️ 02122051632_02122043017

دسترسی سریع