تعامل با مخاطبان از شبکه رادیویی قرآن با "موج مخاطب"

برنامه "موج مخاطب" با رویکرد اطلاع‌رسانی و با محوریت معرفی و تبیین عملکرد بخش ها و گروه های مختلف و تعامل با مخاطبان از شبکه رادیویی قرآن طی روزهای پنجشنبه هر هفته به روی آنتن رادیو قرآن می رود.

1399/06/25
|
12:18

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی رادیو قرآن؛برنامه جدید‌ «موج مخاطب» با رویکرد اطلاع‌رسانی و با توجه به مطالبات مخاطبان، طی روزهای پنجشنبه هر هفته از رادیو قرآن پخش می‌شود.
در موج مخاطب به معرفی و تبیین عملکرد بخش‌ها و گروه‌های مختلف شبکه برای مخاطبان، استفاده از ظرفیت تعاملی سایت، شبکه‌های اجتماعی و راه‌های ارتباطی از جمله تلفن گویای شبکه پرداخته می‌شود.
معرفی برنامه‌های رادیو قرآن اعم از برنامه‌ های زنده و تولیدی، پاسخگویی مطالبات مخاطبان رادیو قرآن (از طریق راه‌های ارتباطی) و همچنین، پخش تلاوت‌های ناب هدف اصلی این برنامه است.
همچنین گفت‌وگو با مدیران گروه‌های برنامه‌ساز و اطلاع‌رسانی برنامه‌های جدید در ایام و مناسبت‌های مختلف، ارتباط با گزارشگران مراکز شهرستان‌ها و اطلاع از برنامه‌های مراکز مختلف از دیگر بخش‌های برنامه خواهد بود.
سوال این هفته برنامه موج مخاطب بررسی نظر مخاطبان پیرامون این موضوع است که آیا ترجیح میدهند تعداد تلاوت های بیشتر اما کوتاه از رادیو قرآن بشنوند یا تلاوت های بلند با تنوع قاری های کمتر؟
علاقه مندان می توانند پاسخ سوال خود را به سامانه پیامکی 30000100 ارسال کنند و یا با شماره های 22043017 و 22051632 تماس حاصل کنند.
لازم به ذکر است، این برنامه کاری از گروه اطلاع‌رسانی رادیو قرآن است که به تهیه‌کنندگی محبوبه کلانتر و اجرای فروغ طاهری روزهای پنجشنبه هر هفته از ساعت 17:10 به مدت 30 دقیقه پخش خواهد شد.

دسترسی سریع