ویژه برنامه های رادیو قرآن در ماه مبارك رمضان

با حلول ماه مبارك رمضان رادیو قرآن برنامه هایی را ویژه این ماه به جدول پخش متناسب با نیازها و علایق مخاطبان روزه دار افزوده است

1402/12/23
|
11:22

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی رادیو قرآن؛ ویژه برنامه های ماه مبارك رمضان به شرح ذیل در حال پخش از شبكه می باشد:

صدای نیایش

«صدای نیایش» ویژه برنامه افطار است كه هرروز از 17:05 بصورت زنده در لحظات نورانی افطار با اجرای محمدمحمدی نصرآبادی و به تهیه كنندگی فاطمه قاسم آبادی پخش می شود.
دراین برنامه قاریان بین المللی به همراه خانواده هایشان حضور پیدا كرده و به تلاوت آیاتی از قرآن كریم می پردازند و همچنین آیتم های احكام با كارشناسی حجه الاسلام رضایی و پای درس آیات با كارشناسی ابوالحسن ایزدخواه از دیگر بخش های این برنامه است .


دلارام

«دلارام» ویژه برنامه‌ سحر های ماه مبارك رمضان این شبكه رادیویی می باشد كه توسط گروه علوم قرآنی رادیو قرآن تدارك دیده شده است. این برنامه تا پایان ماه مبارك رمضان هر روز در سحرگاه این ماه مبارك و در ساعت 3 بامداد به تهیه‌كنندگی سیدنورالدین سجادی و علیرضا صفرزاده و با اجرای هادی ربیعی پخش می شود.
احكام صیام
«احكام صیام» كاری دیگر از گروه علوم قرآنی رادیو قرآن است كه با موضوع بیان احكام روزه داری در ماه مبارك رمضان هر روز ساعت 10:05 دقیقه به مدت 25 دقیقه به تهیه كنندگی سمیه خراج تقدیم شنوندگان می شود.


بهارقرآن

«بهار قرآن» از روز اول ماه مبارك رمضان هرروز ساعت 11 تا 12 تقدیم شنوندگان میگردد؛
كارشناس مجری آن نصرت عارف حسینی است و تهیه كنندگی آن را فاطمه گنجی به عهده دارد.
قالب برنامه مسابقه محور است و افراد به صورت خانوادگی در آن شركت می كنند و همچنین بخش هایی از جمله حجه السلام محدثی ، دكتر محتشمی،روایت داستانك با صدای تركاشوند، تقدیم شنوندگان میشود و مخاطبان با معارف قرآنی جزء آشنا می شوند.
خاطرنشان میگردد سایر برنامه های شبكه از جمله جشنواره صد ، بوستان تلاوت ، مدرسه حفظ ، نامی از ما یادگاری ، مستند عقیق ، شب های نورانی نیز به موضوعات مناسب با ماه مبارك رمضان می پردازند و تقدیم شنوندگان روزه دار خواهند شد.از طریق موج اف.ام ردیف 100 مگاهرتز شنونده ما باشید.

📻 fm 100 mhz

آدرس صفحات رادیو قرآن در فضای مجازی:

🌐 www.radioquran.ir

http://sapp.ir/radioquran_ir 🆔

https://ble.ir/radioquran_ir 🆔

https://eitaa.com/radioquran_ir 🆔

راه های ارتباطی ما:

📩 30000100

☎️ 02122051632_02122043017

تلفن گویا:

☎️ 02127860100

دسترسی سریع