در نخستین برنامه عصر تلاوت رادیو قرآن صورت گرفت؛ گرامیداشت یاد و خاطره شهدای كاروان قرآنی فاجعه منا در عصر تلاوت رادیو قرآن

همزمان با فرارسیدن سالروز رحلت جانسوز پیامبر اسلام حضرت محمد مصطفی (ص) و سالروز شهادت امام حسن مجتبی (ع) نخستین برنامه عصر تلاوت روز شنبه دوم مهر ماه در قالب ویژه برنامه روی آنتن رفت.

1401/07/04
|
09:19

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی رادیو قرآن؛ پخش تلاوت هایی ناب از استاد عبدالباسط محمد عبدالصمد، استاد عبدالفتاح طاروطی، پخش دو تلاوت زیبا از استاد كامل یوسف بهتیمی و استاد عبدالفتاح شعشاعی در بخش تلاوت منتخب از دیگر بخش های این برنامه بود. گرامیداشت یاد و خاطره قاری مرحوم محسن حاجی حسنی كارگر و مرحوم حسن دانش از شهدای فاجعه منا كه در دوم مهرماه سال 94 به شهادت رسیدند و پخش تلاوتی فاخر با صدای این قاریان برجسته فقید و همچنین گرامیداشت شهدای فاجعه منا از گروه تواشیح باقرالعلوم نیز در این برنامه روی آنتن رفت. در بخشی دیگر نیز ابتهالی زیبا در مدح حضرت رسول (ص) با صدای استاد نقشبندی تقدیم مخاطبان شد. عصر تلاوت، عنوان جنگ عصرگاهی جدید رادیو قرآن است كه با رویكرد پخش زیباترین تلاوت های برتر قاریان جهان اسلام و با آیتم های جدید و متنوع شنبه تا چهارشنبه ساعت 19 تا حوالی ساعت 20 به روی آنتن می رود. این برنامه كاری از گروه تلاوت شبكه رادیویی قرآن است كه روزهای شنبه تا دوشنبه هر هفته به تهیه كنندگی حسن رحمانی، اجرای كارشناسی احمد فراهانی و با هماهنگی ناصر مصداقی و در روزهای سه شنبه و چهارشنبه به تهیه كنندگی علی كامران، اجرای مهدی صفری و هماهنگی عبدالله حمزه ای به روی آنتن می رود. پخش زیباترین تلاوت ها از قاریان مشهور جهان اسلام، گفت و گو با قاریان و پیشكسوتان قرآن ایرانی، پخش فرازهای طلایی و نغمات، ابتحال و ...... از جمله بخش های این برنامه می باشد. تلاوت منتخب با پخش دو فراز در ابتدای برنامه، بخش یادگار و بخش كارشناسی با حضور قاریان و پیشكسوتان قرآنی كشور از جمله بخش هایی است كه در این برنامه روی آنتن می رود. گفتنی است، این برنامه در روزهای سه شنبه و چهارشنبه میزبان یكی از پیشكسوتان، اساتید و قاریان ممتاز كشور خواهد بود. مخاطبان در سرتاسر دنیا میتوانند ازطریق وبسایت www.radioquran.ir از پخش زنده شبكه استفاده و درجریان آخرین خبرهای رادیو قرآن قراربگیرند و دیدگاه و نظرات خود را ازطریق سامانه پیامكی و تلفن گویای شبكه با ما درمیان بگذارند. از طریق موج اف.ام ردیف100مگاهرتزشنونده ما باشید.

📻 fm 100 mhz

آدرس صفحات رادیو قرآن در فضای مجازی:

🌐 www.radioquran.ir

instagram.com/radioquran_ir 🆔

instagram.com/tasnim.quran.ir🆔

instagram.com/jashnvareh100🆔

http://sapp.ir/radioquran 🆔

https://www.aparat.com/radioquran.ir 🆔

راه های ارتباطی ما:

📩 30000100

☎️ 02122051632_02122043017

تلفن گویا:

☎️ 02127860100

دسترسی سریع