در حریم نور

"در حریم نور" كاری از گروه علوم قرآنی شبكه رادیویی قرآن می باشد كه سه روز پایانی ماه صفر در روزهای دوشنبه تا چهارشنبه 12 تا 14 مهر ماه به روی آنتن می رود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی رادیو قرآن؛ "در حریم نور" كاری از گروه علوم قرآنی شبكه رادیویی قرآن می باشد كه سه روز پایانی ماه صفر در روزهای دوشنبه تا چهارشنبه 12 تا 14 مهر ماه از شب رحلت پیامبر اكرم (ص) و شهادت امام حسن مجتبی (ع) تا شب شهادت امام رضا (ع) با رویكرد اعتقادی،معرفتی و اخلاقی به خطبه امام رضا (ع) درباره امامت با تاكید بر اشتراك های مقام نبوت و امامت، نبوت پشتوانه ی ولایت، سیر به سوی انسان كامل و رابطه حضوری با امام (ع) با حضور استاد دكتر محمد تقی فیاض بخش ( استاد حوزه و دانشگاه ) ساعت 21 به مدت 50 دقیقه روی آنتن رادیو قرآن می رود.
به سوی نور ؛ روایتی از پیاده روی زائران به مشهد الرضا ، تا آسمان ؛ روایتی از سیره پیامبر اكرم (ص) ، امام حسن مجتبی (ع) و امام رضا (ع) و گزارش زنده از حرم رضوی از بخش های متنوع این ویژه برنامه رادیویی می باشند.
"در حریم نور" كاری از گروه علوم قرآنی رادیو قرآن به تهیه كننده مونا توسلی، گویندگی رضا خضرایی ، نویسندگی هادی خادم حسینی و روایت گری آدینه الهیاری و هادی خادم حسینی می باشد كه از شبكه رادیویی قرآن تقدیم شنوندگان خواهد شد.

1400/07/12
|
14:47
دسترسی سریع