در حریم نور

"در حریم نور" کاری از گروه علوم قرآنی شبکه رادیویی قرآن می باشد که سه روز پایانی ماه صفر در روزهای دوشنبه تا چهارشنبه 12 تا 14 مهر ماه به روی آنتن می رود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی رادیو قرآن؛ "در حریم نور" کاری از گروه علوم قرآنی شبکه رادیویی قرآن می باشد که سه روز پایانی ماه صفر در روزهای دوشنبه تا چهارشنبه 12 تا 14 مهر ماه از شب رحلت پیامبر اکرم (ص) و شهادت امام حسن مجتبی (ع) تا شب شهادت امام رضا (ع) با رویکرد اعتقادی،معرفتی و اخلاقی به خطبه امام رضا (ع) درباره امامت با تاکید بر اشتراک های مقام نبوت و امامت، نبوت پشتوانه ی ولایت، سیر به سوی انسان کامل و رابطه حضوری با امام (ع) با حضور استاد دکتر محمد تقی فیاض بخش ( استاد حوزه و دانشگاه ) ساعت 21 به مدت 50 دقیقه روی آنتن رادیو قرآن می رود.
به سوی نور ؛ روایتی از پیاده روی زائران به مشهد الرضا ، تا آسمان ؛ روایتی از سیره پیامبر اکرم (ص) ، امام حسن مجتبی (ع) و امام رضا (ع) و گزارش زنده از حرم رضوی از بخش های متنوع این ویژه برنامه رادیویی می باشند.
"در حریم نور" کاری از گروه علوم قرآنی رادیو قرآن به تهیه کننده مونا توسلی، گویندگی رضا خضرایی ، نویسندگی هادی خادم حسینی و روایت گری آدینه الهیاری و هادی خادم حسینی می باشد که از شبکه رادیویی قرآن تقدیم شنوندگان خواهد شد.

1400/07/12
|
14:47
دسترسی سریع