"حدیث عاشورا" ایام عزاداری سید الشهدا(ع) از ساعت 10:00 به مدت 50 دقیقه

رادیو قرآن

حديث عاشورا

"حدیث عاشورا"

"حدیث عاشورا" ویژه برنامه ی دیگر رادیو قرآن در ایام ماه محرم است که به موضوع پیامهای قرآنی در خصوص واقعه کربلا و عاشورای حسینی خواهد پرداخت.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی رادیو قرآن؛ "حدیث عاشورا" ویژه برنامه ی دیگر رادیو قرآن در ایام ماه محرم است که به موضوع پیامهای قرآنی در خصوص واقعه کربلا و عاشورای حسینی خواهد پرداخت همچنین امر به معروف و نهی به عنوان یکی از درسهای مهم عاشورا با توجه به آیه 104 سوره آل عمران و آیه 7 سوره انفال نیز از دیگر موضوعات این برنامه خواهد بود .
این مجله رادیویی با رویکرد خانواده برای ایام دهه اول ماه محرم تدارک دیده شده است که دارای بخش های متنوعی از قبیل بخش کارشناسی ، آیتم امام حسین با شهدا ، شرح فرهنگ نذر و نیاز ، آیتم روایت و گزارش می باشد.
در بخش کارشناسی حجت الاسلام و المسلمین جواد محدثی (مولف و استاد حوزه علمیه) از پیامهای قرآنی عاشورا میگوید و دکتر زهرا عباسی (استاد دانشگاه) به موضوع امر به معروف و نهی از منکر خواهد پرداخت.
در بخش گزارش از مراکز استانها نیز نحوه عزاداری و شرح و انعکاس آداب رسوم اقوام مختلف مورد توجه می باشد.

این برنامه نیز کاری از گروه علوم قرآنی شبکه رادیویی قران ، به تهیه کنندگی فاطمه گنجی و فاطمه کاشانی وحید ، گویندگی آدینه اله یاری و کارشناسی حجت الاسلام و المسلمین جواد محدثی و دکتر زهرا عباسی میباشد که در دهه اول ماه محرم ساعت 10 صبح به مدت 50 دقیقه از رادیو قرآن پخش می شود.

اطلاعات برنامه

روز های پخش: ایام عزاداری سید الشهدا(ع)

ساعت پخش برنامه: 10:00

مدت برنامه:50 دقیقه

تکرار برنامه:--

راه های ارتباط با برنامه

دسترسی سریع
حدیث عاشورا