با اعلام برگزیدگان مرحله نیمه نهایی صورت می‌گیرد: آغاز مرحله نهایی مسابقه روی خط حفظ رادیو قرآن

همزمان با اعلام اسامی برگزیدگان مرحله نیمه نهایی مسابقه روی خط حفظ رادیو قرآن كه با رقابت حافظان برتر سراسر كشور برگزار شد، مرحله نهایی این مسابقه آغاز می شود.

1400/09/06
|
14:22

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی رادیو قرآن ؛ "روی خط حفظ" عنوان برنامه‌ای با محوریت مسابقه از گروه قرآن و آموزش شبكه رادیویی قرآن است كه از چهارم دی ماه سال 1399 با شركت و رقابت حافظان برتر سراسر كشورآغاز شد.
این مسابقه پس از طی 24برنامه كه با رقابت 48 حافظ برتر مرد و 48 حافظ برتر زن از استان های مختلف كشور همراه بود، در مرحله نیمه نهایی نیز رقابت خود را با 24 حافظ برتر مرد و 24 حافظ برتر زن ادامه داد و در حالی مرحله نهایی خود را آغاز می كند كه برگزیدگان مرحله نیمه نهایی، در این مرحله با یكدیگر به رقابت خواهند پرداخت.
گفتنی است، یكی از رسالت‌های مهم این برنامه، آموزش و ترویج فرهنگ انس با قرآن و مفاهیم آیات الهی، در قالب برنامه ای متنوع و جذاب در فضای مطلوب و در راستای رقابت سالم و موثر بین حافظان قرآن كریم است.
"روی خط حفظ" كه با حضور كارشناس مجری حفظ در فضای مناسب تلاش می‌كند تا آیات الهی را نه تنها در ضمیر افراد، بلكه در زندگی آن‌ها جاری و ساری كند، خانه‌ای گرم و صمیمی برای تمامی مخاطبان برنامه فراهم نموده است كه با طرح سوالاتی پیرامون سنجش حسن حفظ و تسلط حافظان بر آیات قرآن كریم، میزان تسلط آنان را در موضوعاتی همچون مفاهیم قرآنی مورد ارزیابی قرار دهد.
حركت در راستای منویات مقام معظم رهبری پیرامون تربیت 10 میلیون حافظ قرآن كریم و ایجاد انگیزه در میان مخاطبان جهت حفظ آیات نورانی كلام وحی و همچنین ایجاد فضای نشاط آور از جمله اهداف اصلی این برنامه است كه با تلاش گروه آموزش رادیو قرآن به تهیه كنندگی فاطمه قاسم آبادی و اجرای كارشناسی هادی اسلامی پنجشنبه‌ها ساعت 18 به مدت 55 دقیقه به صورت زنده از رادیو قرآن پخش می‌شود.
بر اساس این گزارش اسامی برندگان مرحله نیمه نهایی این مسابقه به شرح زیر می باشد:
عیسی پناهی زاده
مسعود داوودی
علیرضا تكبیری
محمدرضا احمدی
امیر باطنی
ابوذر كرمی
علیرضا خدابخش
محمد امیری فرد
محمد مهدی معتمدی
امیرحسین عطارزاده
محمد رسول تكبیری
یاسر جاهد
راحله گل زاده
راضیه حضوری بخشایش
فاطمه ابراهیمی
فاطمه قلی زاده
محدثه یوسفی
بهناز داوود آبادی
زیبا زارع
سیده سمانه محروقی
لیلا خزائی پول
میترا رمضانی
ناهید اژدری
فاطمه پنبه دانه
علاقمندان می توانند روی موج اف ام ردیف 100 مگاهرتز شنونده این برنامه رادیویی از آنتن رادیو قرآن باشند.

دسترسی سریع