از سوی رادیو قرآن اعلام شد؛ برگزیدگان نهایی مسابقه روی خط حفظ

اسامی برگزیدگان مرحله نهایی مسابقه روی خط حفظ رادیو قرآن كه با رقابت حافظان برتر سراسر كشور آغاز شده بود، اعلام شد.

1401/02/26
|
13:33

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی رادیو قرآن ؛ "روی خط حفظ" عنوان برنامه‌ای با محوریت مسابقه از گروه قرآن و آموزش شبكه رادیویی قرآن است كه از چهارم دی ماه سال 1399 با شركت و رقابت حافظان برتر سراسر كشورآغاز شد.
این مسابقه پس از طی 42 برنامه كه با رقابت 48 حافظ برتر مرد و 48 حافظ برتر زن از استان های مختلف كشور همراه بود، در مرحله نهایی نیز رقابت خود را با 12 حافظ برتر مرد و 12 حافظ برتر زن به پایان رساند.
گفتنی است، یكی از رسالت‌های مهم این برنامه، آموزش و ترویج فرهنگ انس با قرآن و مفاهیم آیات الهی، در قالب برنامه ای متنوع و جذاب در فضای مطلوب و در راستای رقابت سالم و موثر بین حافظان قرآن كریم بوده است.
"روی خط حفظ" با حضور كارشناس مجری حفظ در فضای مناسب تلاش كرد تا آیات الهی را نه تنها در ضمیر افراد، بلكه در زندگی آن‌ها جاری و ساری كند، خانه‌ای گرم و صمیمی برای تمامی مخاطبان برنامه فراهم كند و با طرح سوالاتی پیرامون سنجش حسن حفظ و تسلط حافظان بر آیات قرآن كریم، میزان تسلط آنان را در موضوعاتی همچون مفاهیم قرآنی مورد ارزیابی قرار داد.
حركت در راستای منویات مقام معظم رهبری پیرامون تربیت 10 میلیون حافظ قرآن كریم و ایجاد انگیزه در میان مخاطبان جهت حفظ آیات نورانی كلام وحی و همچنین ایجاد فضای نشاط آور از جمله اهداف اصلی این برنامه بود كه حفاظ برتر كشور با تلاش گروه آموزش رادیو قرآن به تهیه كنندگی فاطمه قاسم آبادی ، اجرای كارشناسی هادی اسلامی و با حضور كارشناسی اساتید حفظ و داور های بین المللی استاد كریم دولتی و استاد حسین طرقی با هم به رقابت پرداختند.
بر اساس این گزارش اسامی برندگان مرحله نهایی این مسابقه به شرح زیر می باشد:
بهناز داوود آبادی
محمدرضا احمدی
ناهید اژدری
زیبا زارع
ابوذر كرمی
امیر باطنی
فاطمه ابراهیمی
مسعود داوودی همراز
راحله گل زاده
امیرحسین عطارزاده
لیلا خزائی پول
عیسی پناهی زاده


📻 fm 100 mhz

آدرس صفحات رادیو قرآن در فضای مجازی:

🌐 www.radioquran.ir

instagram.com/radioquran_ir 🆔

http://sapp.ir/radioquran 🆔

https://www.aparat.com/radioquran.ir 🆔

راه های ارتباطی ما:

📩 30000100

☎️ 02122051632_02122043017

تلفن گویا:

☎️ 02127860100

دسترسی سریع