«گفتم، گفت»

«گفتم، گفت» عنوان برنامه كوتاه شبكه رادیویی قرآن است كه طی آن به بیان مصادیق حق‌الناس در امور روزمره مردم می‌پردازد.

1400/09/09
|
13:19

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی رادیو قرآن، «گفتم، گفت» عنوان برنامه كوتاه شبكه رادیویی قرآن است كه طی آن به بیان مصادیق حق‌الناس در امور روزمره مردم می‌پردازد.
اشاره به احادیث و روایات درباره حق‌الناس، بیان مصادیقی از رعایت كردن یا رعایت نكردن حق‌الناس در امور روزمره از زبان كارشناس و پخش فرازهایی از تلاوت آیات متناسب با محتوای ارائه شده در برنامه، از جمله بخش‌های این برنامه است.
این برنامه با هدف گسترش رفتار اخلاقی، دینی و انسانی در جامعه، كاهش تنازعات بین آحاد جامعه از طریق افزایش اطلاعات از مصادیق ظلم به هم‌نوع و حركت در مسیر تحقق جامعه قرآنی و ترویج سبك زندگی اسلامی ـ ایرانی در جامعه تهیه و تولید شده است.
در برنامه اخیر گفتم، گفت با كارشناسی دكتر حمیدرضا بابامرادی به حفظ آبروی افراد به عنوان یكی از مصادیق حق‌الناس اشاره شده است. بنابر گفته وی «یكی از موارد آزار و اذیت كه ظلم بزرگی است و پیامدها و عواقب زیادی در دنیا و آخرت دارد، مسئله حفظ نكردن آبروی افراد است.
برنامه گفتم، گفت، كاری از گروه اطلاع رسانی رادیو قرآن، به تهیه‌كنندگی فاطمه قاسم آبادی می باشد كه روزهای پنج شنبه و جمعه هرهفته ساعت 18:45 به مدت 10 دقیقه از موج اف ام ردیف 100 پخش می‌شود.

دسترسی سریع