صدای جمهوری اسلامی ایران
display result search

هر شب از ساعت 21:45 به مدت 75 دقیقه

جنگ شبانگاهی "صهبا" از 25 اردیبهشت ماه از محل امامزاده پنج تن لویزان به صورت زنده تقدیم شنوندگان می شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی رادیو قرآن، همزمان با آغاز ماه مبارک رمضان جنگ شبانگاهی"صهبا" با رویکرد اطلاع رسانی و ایجاد فضای شاد و معنوی از یکشنبه 15 اردیبهشت ماه به روی آنتن رادیو قرآن رفت.
تشویق و ترغیب مخاطبان رادیو قرآن به حضور در مجالس و محافل قرآنی در بخش کارشناسی، کلام بزرگان، گزارش زنده هر شب از یک استان(اشاره به برنامه های قرآنی، محافل انس با قرآن در ماه رمضان و آداب و رسوم و سنن استان)، خود سازی اخلاق قرآنی در بخش کارشناسی، تشویق و ترغیب مخاطب به عبادت ویژه در ماه مبارک رمضان در قالب کارشناس، گفتگو با ایرانیان خارج از کشور به صورت زنده، ایجاد کارگاه قرآنی برای طالبان قرآن از جمله حافظان از بخش های این برنامه است.
طی هفته با هدف گرامیداشت شهدای ماه مبارک رمضان با خانواده های آنان گفت و گوی زنده تلفنی برقرار و فرازهایی از تلاوت های شهدا پخش می شود.
ایجاد و یا انعکاس شور و شعور قرآنی، حفظ مخاطب فعلی و افزایش مخاطب جدید، برقراری انس بیشتر مخاطب با شبکه قرآن،
بهره گیری از جذابیت های ظاهری قرآن جهت افزایش مخاطب، برقراری انس بیشتر مخاطب با فضای معنوی ماه مبارک رمضان از جمله اهداف این ویژه برنامه است.
لازم به ذکر است، این برنامه به همت گروه اطلاع رسانی رادیو قرآن، به تهیه کنندگی محبوبه کلانتر و اجرای کارشناسی دکتر حمید مجیدی مهر هر شب از ساعت 21:45 تا 24 به صورت زنده از رادیو قرآن موج اف ام ردیف 100 مگاهرتز تقدیم مخاطبان می شود.

مرتبط با این خبر