فراخوان جشنواره ندای آسمانی

احمدرضا احسانی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان همدان در گفتگو با برنامه والعصر 5 آبان ماه از انتشار فراخوان جشنواره ملی فرهنگی و هنری ندای آسمانی خبر داد .

1400/08/06
|
12:33

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی رادیو قرآن ؛ احمدرضا احسانی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان همدان در گفتگو با برنامه والعصر 5 آبان ماه از انتشار فراخوان جشنواره ملی فرهنگی و هنری ندای آسمانی خبر داد .
وی با بیان اینکه این جشنواره در دو بخش فرهنگی و هنری برگزار می‌شود، اظهار کرد: توسعه و ترویج فرهنگ نورانی اذان در قالب‌های فرهنگی و هنری، شناسایی، معرفی و حمایت از هنر متعهدانه و هنرمندان متعهد در زمینه تولید آثار مرتبط با اذان و تجلیل از فعالان فرهنگی، هنری و رسانه‌ای مرتبط با فرهنگ اذان از اهداف برگزاری جشنواره است.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد استان تصریح کرد: این جشنواره در دو بخش هنری با رشته‌های مستند، کلیپ کوتاه، موشن گرافیک، خوشنویسی، نقاشی و عکاسی و فرهنگی در رشته‌های خاطره، مقاله، شعر و داستان برگزار می‌شود.
احسانی با تأکید بر اینکه 15 آبان آخرین مهلت ارسال آثار به جشنواره بوده و مراسم اختتامیه و معرفی برگزیدگان 30 آبان ماه برگزار خواهد شد، گفت: تکمیل فرم ثبت نام و ارسال آثار برای شرکت در جشنواره در قسمت مربوط به «جشنواره ندای آسمانی» در سایت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان همدان تعریف شده و دریافت آثار صرفاً از این طریق انجام می‌شود.

لازم به ذکر است ، برنامه عصرگاهی «والعصر» با هدف ایجاد فضای شاداب و صمیمانه با رویکرد بیان اخبار و اطلاعات قرآنی کشور روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت 16:15 تا 17 به روی آنتن می‌رود.
این مجله عصرگاهی با رویکرد اطلاع‌رسانی به موضوعاتی از قبیل چگونگی بهره‌مندی از قرآن در همه امور زندگی و داشتن زندگی قرآنی، اطلاع‌رسانی به‌روز، پویا و فعال از فعالیت‌ها، جلسات و رویدادهای قرآنی در سراسر کشور می پردازد.
گزارش، مسابقه، عصر مجازی(پخش تلاوت و نظرات فعالان قرآنی درباره موضوعات روز که در فضای مجازی منتشر شده)، آشنایی با فعالیت‌های قرآنی سازمان‌ها و نهادهای مختلف و گفت‌وگو با مسئولان از جمله بخش‌های این برنامه است.

گفتنی است، جنگ عصرگاهی «والعصر» به تهیه‌کنندگی فاطمه رحمانی و محبوبه کلانتر و با اجرای حمید عبیری و مهدی صفری از رادیو قرآن موج اف ام ردیف 100 مگاهرتز پخش می‌شود.


مخاطبان در سرتاسر دنیا می توانند از طریق وب سایتWWW.radioquran.IR از پخش زنده شبکه استفاده و در جریان آخرین خبرهای رادیو قرآن قرار بگیرند.
از طریق موج اف.ام ردیف 100 مگاهرتز شنونده ما باشید.

📻 fm 100 mhz

آدرس صفحات رادیو قرآن در فضای مجازی:

🌐 www.radioquran.ir

instagram.com/radioquran_ir 🆔

http://sapp.ir/radioquran 🆔

https://www.aparat.com/radioquran.ir 🆔

راه های ارتباطی ما:

📩 30000100

☎️ 02122051632_02122043017

دسترسی سریع