برگزاری دوره های تخصصی موسسه قرآنی میثاق نور

«مؤسسه قرآنی میثـاق با نور» برنامه‌ها و فعّالیّت‏های پرورشی و آموزشی خود را با تدوین «مبانی قرآنی بیانیّه گام دوم» در قالب دوره های تخصصی برگزار می نماید.

1400/08/15
|
15:23

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی رادیو قرآن ؛ مؤسسه فرهنگی قرآن و عترت «میثاق با نور» زیر نظر «کانون علم و دین» برگزار می کند ، سرکار خانم دکتر پناهی در گفتگو با برنامه تسنیم 13 آبان در مورد این طرح گفت : بیانیّه «گام دوم انقلاب» مقام معظّم رهبری(مدظله) تجدید مطلعی است خطاب به ملّت ایران به‌ویژه جوانان که به‌مثابه منشوری برای دومین مرحله­ خودسازی، جامعه پردازی و تمدّن سازی می‏باشد. با تحقّق و اجرایی شدن آن، این انقلاب به آرمان بزرگش که ایجاد تمدّن نوین اسلامی و آمادگی برای طلوع خورشید ولایت عظمی ارواحنافداه است؛ خواهد رسید.از آنجا که مؤمنان و خصوصاً جوانان اهل ایمان در جهان اسلام اوّلین مخاطبان این پیام هستند و قرآن مرجع اصلی و اساسی و مایه‌ی وحدت جوامع اسلامی در سراسر دنیاست؛ در این راستا «مؤسسه قرآنی میثـاق با نور» برنامه‌ها و فعّالیّت‏های پرورشی و آموزشی خود را با تدوین «مبانی قرآنی بیانیّه گام دوم» شروع و در ادامه مراحل آموزشی خود را اعلام می‏دارد. این طرح قرآنی ویژه شامل سه دوره تخصّصی است:
1- دوره تخصّصی: علوم قرآنی؛
2- دوره فوق‌تخصّصی: تفسیر به روش ترتیب نزول؛
3- دوره استاد مرجع: اسرار معضلات و غوامض قرآن.

یادآور می شود ، مجله صبحگاهی «تسنیم» از برنامه های شاخص رادیو قرآن با رویکرد اطلاع‌رسانی با بخش‌هایی چون پخش قطعات و شاهکارهای تلاوت قاریان جهان اسلام، صفحه نور (تلاوت روزانه یک صفحه از کلام وحی)، پرداختن به مسائل روز و مناسبت‌های روزانه، قطعه از سخن بزرگان و علما متناسب با مسائل مبتلابه جامعه چون رزق حلال و ... می باشد که از شنبه تا چهارشنبه هر هفته به سمع و نظر شنوندگان رادیو قرآن می‌رسد.
این برنامه به تهیه کنندگی سیدنورالدین سجادی و اسماعیل شامانیان و با اجرای هادی ربیعی و غلامرضا احمدی به صورت زنده از ساعت 7 تا 8 صبح از رادیو قرآن (موج اف ام، ردیف 100 مگاهرتز) پخش می‌شود.

مخاطبان در سرتاسر دنیا می توانند از طریق وب سایتWWW.radioquran.IR از پخش زنده شبکه استفاده و در جریان آخرین خبرهای رادیو قرآن قرار بگیرند.
از طریق موج اف.ام ردیف 100 مگاهرتز شنونده ما باشید.

📻 fm 100 mhz

آدرس صفحات رادیو قرآن در فضای مجازی:

🌐 www.radioquran.ir

instagram.com/radioquran_ir 🆔

http://sapp.ir/radioquran 🆔

https://www.aparat.com/radioquran.ir 🆔

راه های ارتباطی ما:

📩 30000100

☎️ 02122051632_02122043017

دسترسی سریع