برگزاری نهمین دوره جشنواره تخصصی الحافظون

دکتر رحیم قربانی مدیر قرآن و عترت سازمان بسیج مستضعفین در گفتگو با برنامه تسنیم 8 ابان 1400 گفت : در راستای نشر و ترویج فرهنگ حفظ قرآن کریم، نهمین دوره جشنواره تخصصی حفظ قرآن کریم بسیج تهران با عنوان الحافظون برگزار می‌شود.

1400/08/08
|
11:23

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی رادیو قرآن؛ دکتر رحیم قربانی مدیر قرآن و عترت سازمان بسیج مستضعفین در گفتگو با برنامه تسنیم 8 ابان 1400 درباره نهمین جشنواره تخصصی حفظ قرآن کریم با عنوان جشنواره الحافظون گفت : در راستای نشر و ترویج فرهنگ حفظ قرآن کریم، نهمین دوره جشنواره تخصصی حفظ قرآن کریم بسیج تهران با عنوان الحافظون برگزار می‌شود.این جشنواره در مقاطع سنی زیر 7 سال، 7 تا 9 سال و 10 تا 15 سال برگزار و شرکت‌کنندگان در رشته‌های مختلف به رقابت می‌پردازند.شرکت‌کنندگان مقطع سنی زیر 7 سال در رشته‌های حفظ 20 سوره یعنی سوره‌های تین تا ناس، حفظ یک جزء شامل جزءهای اول یا سی‌ام قرآن کریم با هم رقابت می‌کنند.
وی ادامه داد: در رده سنی 7 تا 9 سال شرکت‌کنندگان در رشته‌های حفظ یک جزء شامل جزء‌های اول یا سی‌ام)، حفظ سه جزء اول و 5 جزء اول با هم رقابت می‌کنند، همچنین رده سنی 10 تا 15 سال در رشته‌های حفظ یک جزء شامل یکی از جزء های اول تا سی‌ام، سه جزء اول و 5 جزء اول، 10 جزء اول، 15 جزء اول، 20 جزء و حفظ کل قرآن برگزار می‌شود.

یادآور می شود ، مجله صبحگاهی «تسنیم» از برنامه های شاخص رادیو قرآن با رویکرد اطلاع‌رسانی با بخش‌هایی چون پخش قطعات و شاهکارهای تلاوت قاریان جهان اسلام، صفحه نور (تلاوت روزانه یک صفحه از کلام وحی)، پرداختن به مسائل روز و مناسبت‌های روزانه، قطعه از سخن بزرگان و علما متناسب با مسائل مبتلابه جامعه چون رزق حلال و ... می باشد که از شنبه تا چهارشنبه هر هفته به سمع و نظر شنوندگان رادیو قرآن می‌رسد.
این برنامه به تهیه کنندگی سیدنورالدین سجادی و اسماعیل شامانیان و با اجرای هادی ربیعی و غلامرضا احمدی به صورت زنده از ساعت 7 تا 8 صبح از رادیو قرآن (موج اف ام، ردیف 100 مگاهرتز) پخش می‌شود.

مخاطبان در سرتاسر دنیا می توانند از طریق وب سایتWWW.radioquran.IR از پخش زنده شبکه استفاده و در جریان آخرین خبرهای رادیو قرآن قرار بگیرند.
از طریق موج اف.ام ردیف 100 مگاهرتز شنونده ما باشید.

📻 fm 100 mhz

آدرس صفحات رادیو قرآن در فضای مجازی:

🌐 www.radioquran.ir

instagram.com/radioquran_ir 🆔

http://sapp.ir/radioquran 🆔

https://www.aparat.com/radioquran.ir 🆔

راه های ارتباطی ما:

📩 30000100

☎️ 02122051632_02122043017

دسترسی سریع