حجت الاسلام والمسلمین دكتر هادی كارشناس مذهبی؛ یاد و نام پیامبر مهربانی ها حضرت محمد مصطفی (ص) انرژی مثبت را روانه زندگی انسان می نماید

مجله صبحگاهی "تسنیم" رادیو قرآن با رویكرد اطلاع رسانی همراه با بخش هایی متنوع، شنبه تا پنجشنبه از این شبكه رادیویی به صورت زنده تقدیم شنوندگان می شود.

1401/09/08
|
10:51

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی رادیو قرآن، حجت الاسلام والمسلمین دكتر هادی كارشناس مذهبی در بخش انرژی مثبت برنامه صبحگاهی تسنیم رادیو قرآن گفت: اگر خاطرات كودكی خود را مرور كنیم و یادمان بیاید كه معلم دلسوزی داشتیم كه با تمام تلاش خود سعی می نمود همه دانش آموزان خود را به ثمر برساند، انرژی مثبت زیادی می گیریم. حال اگر فكر كنیم كه اكنون سرنوشت آن معلم دلسوز و مهربان به دست ماست، تمام تلاش خود را می كنیم تا به او خدمت نماییم. وی در ادامه با بیان اینكه پیامبر اكرم (ص) معلم دلسوز و مهربان بشریت است، افزود: واسطه خلقت دنیا و مخلوقیات و واسطه بین انسان ها و خداوند متعال پیامبر گرامی است كه تا پای جان برای هدایت ما تلاش نموده است و نام و یاد ایشان می تواند انرژی مثبت را روانه زندگی ما نماید. بنابراین اكنون این ما هستیم كه باید تا پای جان در راه خشنودی وجود مقدس رسول الله تلاش نماییم تا زندگی خود را نیز بدین طریق سرشار از انرژی مثبت كنیم. گفتنی است؛ مجله صبحگاهی "تسنیم" رادیو قرآن با رویكرد اطلاع رسانی همراه با بخش هایی متنوع، شنبه تا پنجشنبه از این شبكه رادیویی به صورت زنده تقدیم شنوندگان می شود. پخش آیتم "صفحه نور" تلاوت روزانه یك صفحه از قرآن، بخش گزارشی و خبری برنامه به گزارشگری مریم مقدسی، پخش فرازهای ناب تلاوت فواصل برنامه از جمله بخش های این مجله صبحگاهی است. این برنامه به تهیه كنندگی نورالدین سجادی و محمد حسن رحمانی با اجرای غلامرضا احمدی و هادی ربیعی و هماهنگی جلال زارعی از ساعت 6:40 الی 8 صبح از رادیو قرآن موج اف ام ردیف 100 مگاهرتز تقدیم شنوندگان می شود. مخاطبان در سرتاسر دنیا میتوانند ازطریق وبسایت www.radioquran.ir از پخش زنده شبكه استفاده و درجریان آخرین خبرهای رادیو قرآن قراربگیرند و دیدگاه و نظرات خود را ازطریق سامانه پیامكی و تلفن گویای شبكه با ما درمیان بگذارند. از طریق موج اف.ام ردیف100مگاهرتزشنونده ما باشید.

📻 fm 100 mhz

آدرس صفحات رادیو قرآن در فضای مجازی:

🌐 www.radioquran.ir

instagram.com/radioquran_ir 🆔

http://sapp.ir/radioquran 🆔

https://www.aparat.com/radioquran.ir 🆔

راه های ارتباطی ما:

📩 30000100

☎️ 02122051632_02122043017

دسترسی سریع