استاد محمدپور از چهره های شاخص قرآنی استان اردبیل در گفتگو با تسنیم؛ استان اردبیل سرشار از استعدادهای قرآنی و مایه افتخارماست

مجله صبحگاهی "تسنیم" رادیو قرآن با رویكرد اطلاع رسانی همراه با بخش هایی متنوع، شنبه تا پنجشنبه از این شبكه رادیویی به صورت زنده تقدیم شنوندگان می شود.

1401/09/01
|
08:43

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی رادیو قرآن؛ استاد رضا محمدپور از اساتید و پیشكسوتان قرآنی كشور و از چهره های شاخص قرآنی استان اردبیل مهمان برنامه تسنیم شنبه بیست و هشتم آبان ماه بود و ضمن تلاوت آیت الكرسی طی سخنانی گفت: بنده فارغ التحصیل مقطع كارشناسی ارشد رشته اصلاح نباتات بوده و در حال حاضر نیز در بخش پژوهشی دانشگاه مشغول فعالیت هستم. وی در ادامه افزود: خوشبختانه در استان اردبیل عشق و علاقه به قرآن كریم و اهل بیت (ع) موج می زند. این استان سرشار از استعدادهای قرآنی است كه این امر لطف خداوند بوده و ما بدان افتخار می كنیم و باید قدر آن را بدانیم. استاد محمدپور تصریح كرد: بنده از كودكی در محضر پدر بزرگوارم استاد رسول محمدپور و برادر بزرگترم درس قرآن كریم را آموختم و انشاء الله بتوانم همیشه در مسیر مقدس قرآن كریم و اهل بیت (ع) خدمت نمایم. وی همچنین به تشریح برنامه ها و فعالیت های قرآنی خود پرداخت. گفتنی است؛ مجله صبحگاهی "تسنیم" رادیو قرآن با رویكرد اطلاع رسانی همراه با بخش هایی متنوع، شنبه تا پنجشنبه از این شبكه رادیویی به صورت زنده تقدیم شنوندگان می شود. پخش آیتم "صفحه نور" تلاوت روزانه یك صفحه از قرآن، بخش گزارشی و خبری برنامه به گزارشگری مریم مقدسی، پخش فرازهای ناب تلاوت فواصل برنامه از جمله بخش های این مجله صبحگاهی است. این برنامه به تهیه كنندگی نورالدین سجادی و محمد حسن رحمانی با اجرای غلامرضا احمدی و هادی ربیعی و هماهنگی جلال زارعی از ساعت 6:40 الی 8 صبح از رادیو قرآن موج اف ام ردیف 100 مگاهرتز تقدیم شنوندگان می شود. مخاطبان در سرتاسر دنیا میتوانند ازطریق وبسایت www.radioquran.ir از پخش زنده شبكه استفاده و درجریان آخرین خبرهای رادیو قرآن قراربگیرند و دیدگاه و نظرات خود را ازطریق سامانه پیامكی و تلفن گویای شبكه با ما درمیان بگذارند. از طریق موج اف.ام ردیف100مگاهرتزشنونده ما باشید.

📻 fm 100 mhz

آدرس صفحات رادیو قرآن در فضای مجازی:

🌐 www.radioquran.ir

instagram.com/radioquran_ir 🆔

http://sapp.ir/radioquran 🆔

https://www.aparat.com/radioquran.ir 🆔

راه های ارتباطی ما:

📩 30000100

☎️ 02122051632_02122043017

دسترسی سریع