استاد سلیمی كارشناس و پژوهشگر علوم قرآنی در تسنیم رادیو قرآن تأكید كرد؛ ضرورت توجه انسان به نحوه استفاده از نعمت های پروردگار

مجله صبحگاهی "تسنیم" رادیو قرآن با رویكرد اطلاع رسانی همراه با بخش هایی متنوع، شنبه تا پنجشنبه از این شبكه رادیویی به صورت زنده تقدیم شنوندگان می شود.

1401/08/26
|
12:22

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی رادیو قرآن؛ استاد حاج عباس سلیمی كارشناس و پژوهشگر علوم قرآنی در بخش طعم عسل برنامه صبحگاهی تسنیم رادیو قرآن ضمن اشاره به نعمات بیشمار خداوند با توجه به سوره مباركه نباء گفت: یكی از این نعمت های بسیار ارزشمند نور خورشید است. خداوند می فرماید: این چراغ نورانی و حرارت بخش را خداوند در آسمان قرار داده است. نور خورشید تمام منظومه شمسی را روشن نموده و تأثیرات بسیاری در حیات انسان، حیوانات و گیاهان دارد. وی با اشاره به عظمت خورشید تصریح كرد: خداوند این نعمت بزرگ را رایگان در اختیار ما قرار داده است. از سطح خورشید شعله های آتشی زبانه می كشد كه ارتفاع آن گاهی تا یكصد و شصت هزار كیلومتر می رسد و نوع منبع انرژی حرارتی و نورانی آن نشانه عظمت خداوند بزرگ است. استاد سلیمی خاطرنشان كرد: با همه عظمت خورشید خداوند وعده داده است كه بالاخره روزی فرا می رسد كه نور آن خاموش شده و قیامت فرا می رسد. بنابراین باید به گونه ای زندگی كنیم كه آمادگی پاسخگویی به خداوند در قبال زندگی خود و نحوه استفاده از این نعمات سرشار باشیم. گفتنی است؛ مجله صبحگاهی "تسنیم" رادیو قرآن با رویكرد اطلاع رسانی همراه با بخش هایی متنوع، شنبه تا پنجشنبه از این شبكه رادیویی به صورت زنده تقدیم شنوندگان می شود. پخش آیتم "صفحه نور" تلاوت روزانه یك صفحه از قرآن، بخش گزارشی و خبری برنامه به گزارشگری مریم مقدسی و همچنین پخش فرازهای ناب تلاوت در فواصل برنامه از جمله بخش های این مجله صبحگاهی است. این برنامه به تهیه كنندگی نورالدین سجادی و محمد حسن رحمانی با اجرای غلامرضا احمدی و هادی ربیعی و هماهنگی جلال زارعی از ساعت 6:40 الی 8 صبح از رادیو قرآن موج اف ام ردیف 100 مگاهرتز تقدیم شنوندگان می شود. مخاطبان در سرتاسر دنیا میتوانند ازطریق وبسایت www.radioquran.ir از پخش زنده شبكه استفاده و درجریان آخرین خبرهای رادیو قرآن قراربگیرند و دیدگاه و نظرات خود را ازطریق سامانه پیامكی و تلفن گویای شبكه با ما درمیان بگذارند. از طریق موج اف.ام ردیف100مگاهرتزشنونده ما باشید.

📻 fm 100 mhz

آدرس صفحات رادیو قرآن در فضای مجازی:

🌐 www.radioquran.ir

instagram.com/radioquran_ir 🆔

http://sapp.ir/radioquran 🆔

https://www.aparat.com/radioquran.ir 🆔

راه های ارتباطی ما:

📩 30000100

☎️ 02122051632_02122043017

دسترسی سریع