صدای جمهوری اسلامی ایران
display result search

- از ساعت - به مدت -

رقابت شرکت‌کنندگان در مرحله نیمه‌نهایی حفظ کل و 20 جزء قرآن در مجتمع کوه نور ادامه دارد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی رادیو قرآن، رقابت حافظان کل در مرحله مقدماتی از شامگاه روز چهارشنبه، 18 مهر‌ماه آغاز شده و تا 22 مهر‌ماه رقابت‌ها در رشته‌های حفظ 10 جزء، 20 جزء، قرائت ترتیل و تحقیق ادامه دارد.
اسامی راه‌یافتگان به مرحله نیمه‌نهایی که حد نصاب مرحله مقدماتی را کسب کردند بدین شرح است: ناهید اژدری از کهگیلویه وبویراحمد، فاطمه پنبه‌دانه‌زاده از خوزستان، سیده سمانه محروقی از خراسان رضوی، سماء بابایی از تهران، عاطفه رفیع‌منزلت از اصفهان، زینب صالح‌بیگ از یزد، زهرا محبی از اصفهان، اعظم خیری از مرکزی، فائزه چراغی از کرمانشاه، فهیمه جفرسته از مرکزی، سمانه‌السادات خان‌دوستی از گیلان، زهرا قربانی از اصفهان، فاطمه شیرازی از تهران، نفیسه منصوری از اصفهان، رضوان باقری تهران، زینب رمضانی‌علوی از اصفهان، مریم جان‌نثاری از اصفهان، فاطمه نظری از مازندران، زهره حیدری از فارس.
لیست نوبت اجرا در رشته حفظ 20 جزء مرحله نیمه‌نهایی نیز بدین ترتیب اعلام می‌شود:
فاطمه خالقی از خراسان رضوی، رؤسا فضائلی از خراسان رضوی، زهره آقایی از قم، سهیلا حسینجانی از مرکزی، نرگس خوشبخت از اصفهان، رسل حمندی از تهران، سعیده شریفی‌پور از خراسان رضوی، فائزه زنده‌دل از مازندران، مرضیه نوایی از تهران، معصومه تمیمی تواندشتی از لرستان، راضیه شجاعی از قم، سیده لیلا موسوی از فارس، رقیه مؤمنی راوندی از اصفهان، معصومه یوسفی از چهارمحال و بختیاری.
اسامی داوران حفظ 10جزء، 20جزء و ترتیل صوت نافذکلام، اسحاق‌نژاد و چراغی، لحن موسوی‌نیا، رحیمی‌فرد و بایست، تجوید حسینی، تشیعی‌فرد، کاتب، حسن حفظ سعیدی، حسینی‌فر و سرمدی، ناظر هیئت داوران مجرد، سرپرست هیئت داوران الوندی و استاد راهنما جعفری هستند.
اسامی داوران رشته حفظ کل و قرائت نیز صوت کریم‌زاده، گنبدی و شیما چنگی، لحن آقایی، ایمان صحاف، سمیه حاجعلی، وقف و ابتدا خان‌بابا، خطیب و حوریه عقبایی، تجوید اعظم الماسی، صالحی و عزت‌پژوه، حسن حفظ افخمی، قلع‌ریز و شبانی و ناظر هیئت داوران سلطانی، سرپرست داوران عچرش و استاد راهنما عیدی هستند.
عصر امروز از ساعت 15 تا 18 شاهد ادامه رقابت رشته قرائت تحقیق و نیمه‌نهایی قرائت از ساعت 18:30 تا 21 هستیم. در سالن خیام نیز عصر امروز مقدماتی حفظ 10 جزء، از ساعت 15 تا 18 و مقدماتی ترتیل از ساعت 18:30 تا 21 در همین سالن و مقدماتی حفظ 20 جزء در هتل امیرکبیر برگزار می‌شود.

مرتبط با این خبر

  • اعلام نتایج نهایی رشته‌های حفظ و قرائت مسابقات سراسری قرآن در بخش بانوان

  • برگزاری مسابقات سراسری قرآن، بیاد‌ماندنی‌ترین رویداد فرهنگی استان مرکزی است

  • رشته‌های قرائت تحقیق و ترتیل مسابقات سراسری قرآن فینالیست‌های خود را شناخت

  • پخش زنده اختتامیه مسابقات سراسری قرآن بانوان از رادیو قرآن

  • رقابت بانوان قاری در مرحله نیمه نهایی مسابقات سراسری قرآن

  • اعلام فینالیست‌های حفظ 10 جزء مسابقات سراسری قرآن در بخش بانوان

  • اسامی منتخبان نیمه‌نهایی رشته‌های حفظ مسابقات سراسری قرآن در بخش بانوان

  • آغاز مرحله نیمه نهایی رقابت های بانوان در رشته های حفظ کل، حفظ 10 و 20 جزء

  • ادامه رقابت‌ها در رشته حفظ و قرائت مسابقات سراسری قرآن بانوان

  • آغاز رقابت های حفظ کل و حفظ 20 جزء مسابقات قرآن در بخش بانوان