صدای جمهوری اسلامی ایران
display result search

- از ساعت - به مدت -

ادامه رقابت حافظان رشته حفظ کل، 20 جزء، 10 جزء و رشته قرائت ترتیل و تحقیق آغاز شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی رادیو قرآن، متسابقان رشته قرائت تحقیق از روز گذشته، 19 مهر رقابت خود در مرحله مقدماتی را آغاز کردند.
امروز، 20 مهر شاهد رقابت سمانه کوچکی از تهران، زهرا پور‌طهماسب از مازندران، فاطمه گرجی از قزوین، سحر میرزاخانی از چهارمحال و بختیاری، فاطمه رحمدار از قم، سیده علیه حسینی از بوشهر، عاطفه ناصح از گیلان، طیبه صبوری از قم، زینب زندیه از کردستان، نسیبه کرمی پارسا قم، معصومه صحرایی اصفهان، زینب ضیاءدوست خراسان رضوی و مریم سمایی از البرز هستیم. ادامه رقابت بین نفرات نیمه‌نهایی قرائت تحقیق شامگاه امروز از ساعت 19 آغاز می‌شود.
در سالن کوه نور از ساعت 15 تا 18 حافظان 10 جزء زینب ترکی از اصفهان، معصومه محمدی از البرز، رقیه اسفندیاری از خراسان شمالی، پرنیان عصابخش از تهران، اعظم صادقی ورجانی از قم، فاطمه نورانی از گیلان، الهام عسگری از چهارمحال و بختیاری، علیه مهدوی نیا از خراسان رضوی، زهرا فخیمی از اردبیل، لیلا خزایی از البرز، مرضیه قاسمی از همدان، لطیفه تقی زاده از گلستان، سمانه رمضانی از زنجان، سیده سعیده سیدین از لرستان، فاطمه نوری ایلام، زهرا میرزاعلی پور آذربایجان غربی، فرزانه شکوهیان از خراسان جنوبی، فائزه جلالی از خوزستان و مهرانگیز امیری از کرمانشاه با هم رقابت می‌کنند.
در سالن خیام از ساعت 18:30 رقابت بین متسابقان رشته قرائت ترتیل نجمه رضا‌نژاد از قم، مهری برات‌زاده از خراسان شمالی، طاهره عبداللهی قزوین، زهرا قاسمی از اصفهان، زهرا میری خراجی از چهارمحال و بختیاری، فرزانه کلالی از خراسان رضوی، محدثه مؤمنی از مرکزی، سنا منبوهی از خوزستان، مریم فتحی‌زاده از البرز، نسرین ذلفی از آذربایجان شرقی، بتول جعفری از هرمزگان، خدیجه دیاری بیدگلی از قم، ندا مرادی از تهران، فرزانه کریم‌زاده از تهران، فائزه دهقان چناری از یزد، زهرا کشاورز از بوشهر، سمیه دشتبان از خراسان جنوبی، مرضیه پور‌تیمور از ایلام، فرزانه باقری‌راد از همدان آغاز شده است.
از ساعت 15 تا 18 امروز نیز شاهد ادامه مقدماتی متسابقان در رشته حفظ کل هستیم. از ساعت 18:30 تا 21 نیز متسابقان رشته 20 جزء با هم رقابت می‌کنند.

مرتبط با این خبر

  • اعلام نتایج نهایی رشته‌های حفظ و قرائت مسابقات سراسری قرآن در بخش بانوان

  • برگزاری مسابقات سراسری قرآن، بیاد‌ماندنی‌ترین رویداد فرهنگی استان مرکزی است

  • رشته‌های قرائت تحقیق و ترتیل مسابقات سراسری قرآن فینالیست‌های خود را شناخت

  • پخش زنده اختتامیه مسابقات سراسری قرآن بانوان از رادیو قرآن

  • رقابت بانوان قاری در مرحله نیمه نهایی مسابقات سراسری قرآن

  • اعلام فینالیست‌های حفظ 10 جزء مسابقات سراسری قرآن در بخش بانوان

  • اسامی منتخبان نیمه‌نهایی رشته‌های حفظ مسابقات سراسری قرآن در بخش بانوان

  • آغاز مرحله نیمه نهایی رقابت های بانوان در رشته های حفظ کل، حفظ 10 و 20 جزء

  • ادامه رقابت حافظان کل در مرحله نیمه‌نهایی مسابقات سراسری قرآن

  • آغاز رقابت های حفظ کل و حفظ 20 جزء مسابقات قرآن در بخش بانوان