صدای جمهوری اسلامی ایران
display result search

- از ساعت - به مدت -

رقابت بانوان قرآنی در چهل و یکمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم از صبح امروز 17 مهرماه در مجتمع کوه نور اراک آغاز شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی رادیو قرآن، رقابت بانوان قرآنی در مرحله سراسری مسابقات قرآن اراک از صبح امروز،17 مهر آغاز شد.
پذیرش گروه اول بانوان عصر دوشنبه،16 مهر آغاز شد. گروه اول شامل 18 نفر در رشته‌های معارف تفسیر، معارف حفظ حدیث و معارف حفظ موضوعی هستند که سه‌شنبه 17 و چهارشنبه 18 مهر باهم رقابت می‌کنند‌. از نفرات برتر چهارشنبه تجلیل می‌شود. گروه دوم رشته‌های دعاخوانی و هم‌سرایی و هم‌خوانی هستند که شرکت‌کنندگان این رشته‌ها نیز دوشنبه و سه‌شنبه در سالن شماره دو مجتمع کوه‌نور باهم به رقابت می‌پردازند.
اسامی متسابقان رشته تفسیر بدین شرح است؛ نرجس‌خاتون مرادی از خراسان جنوبی، فاطمه پور‌رحمانی از زرند کرمان، زهره کیانی از اصفهان، هاجر میرزایی از مرکزی، زینب باقری‌نژاد از قم و سما بابایی تهران.
اسامی داوران رشته تفسیر نیز بدین شرح است؛ زینب طیبی، معصومه شریفی و اعظم وفایی.
رشته دعاخوانی؛ فرزانه تجلی از چهارمحال‌و‌بختیاری، خدیجه نجفی از قزوین، زهرا محمدی از البرز، سهام بنی‌نعمه از خوزستان، معصومه آسودی از کرمان، زهرا میر‌گلوبیات از مرکزی، صفورا یداللهی از مازندران، زهرا مولودی‌فر از آذربایجان شرقی، منصوره دالوند از اصفهان، طاهره ایرانی از کردستان، راضیه سلطانی از خراسان جنوبی، محدثه سعیدی از سمنان، فاطمه مؤمنی از مرکزی، لیلا بابایی سماقی از زنجان، عصمت پیرمرادی از خوزستان، طاهره خیرخواه از بوشهر، فاطمه محمدی‌پور از گیلان، زهرا رضایی از تهران، ملیحه‌السادات طباطبایی از قم، سمیه جهانی از همدان، آسیه دهقان از فارس، زهرا زینی از آذربایجان غربی، بی‌بی مریم حسینی از خراسان رضوی، منیره سلطانی از یزد، سید معصومه موسوی از کردستان، صدیقه آذری از خراسان شمالی و حببیه احدی از البرز.
داوران رشته دعاخوانی نیز فرشته نافذکلام و چراعی داور صوت، موسوی‌نیا و رحیمی‌فر داور لحن، گلپایگانی و تجملیان داور وقف و ابتدا، کاتب و شریفی داور تجوید و فصاحت، حسن‌خانی، بنی‌فاطمی و خورشیدی اصول اجرا. سرپرست هیئات داوران نیز الوندی می‌باشد.
گروه سوم شامل رشته‌های حفظ 20 جز، ترتیل، 10جز، حفظ کل و قرائت تحقیق چهارشنبه، 18 مهر پذیرش می‌شوند و از 19 مهر تا 22 مهرماه با هم رقابت می‌کنند. آیین اختتامیه نیز 23 مهر برگزار می‌شود.

مرتبط با این خبر

  • اعلام نتایج نهایی رشته‌های حفظ و قرائت مسابقات سراسری قرآن در بخش بانوان

  • برگزاری مسابقات سراسری قرآن، بیاد‌ماندنی‌ترین رویداد فرهنگی استان مرکزی است

  • رشته‌های قرائت تحقیق و ترتیل مسابقات سراسری قرآن فینالیست‌های خود را شناخت

  • پخش زنده اختتامیه مسابقات سراسری قرآن بانوان از رادیو قرآن

  • رقابت بانوان قاری در مرحله نیمه نهایی مسابقات سراسری قرآن

  • اعلام فینالیست‌های حفظ 10 جزء مسابقات سراسری قرآن در بخش بانوان

  • اسامی منتخبان نیمه‌نهایی رشته‌های حفظ مسابقات سراسری قرآن در بخش بانوان

  • آغاز مرحله نیمه نهایی رقابت های بانوان در رشته های حفظ کل، حفظ 10 و 20 جزء

  • ادامه رقابت حافظان کل در مرحله نیمه‌نهایی مسابقات سراسری قرآن

  • ادامه رقابت‌ها در رشته حفظ و قرائت مسابقات سراسری قرآن بانوان