یک آیه، یک قصه شنبه تا پنجشنبه از ساعت 19:55 به مدت 10 دقیقه

بیان داستان های پندآموز در برنامه "یک آیه، یک قصه"

برنامه ی "یک آیه، یک قصه" با محوریت یک آیه از قرآن کریم و خلق داستانی پند آموز روز یکشنبه 12اسفندماه به آیات سوره مبارکه آل عمران می پردازد.

1397/12/11
|
16:20

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی رادیو قرآن، برنامه یک آیه، یک قصه با محوریت یک آیه از قرآن کریم و خلق داستانی پند آموز سعی دارد نکات مهم آن آیه را در قالب نمایشی مختصر در لوح سفید ذهن کودکان و نوجوانان ماندگار کند.
تقویت انس و علاقه به قرآن کریم و یادگیری آن برای کودکان و نوجوانان، ترغیب کودکان و نوجوانان به یادگیری آموزه های قرآنی، سهولت در حفظ کردن آیات اخلاقی برای کودکان و نوجوانان و ایجاد فضای قرآنی شاد و کودکانه در قالب قصه از اهداف برنامه است.
این برنامه با حضور استاد مریم نشیبا، راوی به یادماندنی قصه های کودک و نوجوان در رادیو به عنوان روایتگر و بازیگر قصه و همینطور هلیا امیدی مفرد، نوجوانی که در نمایش های این برنامه در عالم کودکی با نکات اخلاقی و رفتاری عبرت آموز به واسطه آیات قرآن کریم آشنا می شود، روزهای شنبه تا پنجشنبه، ساعت 19:50 به مدت 10 دقیقه از رادیو قرآن پخش می شود.
در برنامه یکشنبه 12 اسفندماه با توجه به آیه 124 سوره مبارکه آل عمران به بیان داستانی پندآموز (عفو و گذشت) می پردازد. برنامه روز دوشنبه 13 اسفندماه نیز به آیه 22 سوره مبارکه نور خواهد پرداخت.
یادآور می شود، این برنامه دیالوگ محور به همت گروه علوم قرآنی، تهیه کنندگی سمیرا قنبری و نویسندگی زهرا داوری کیا در رادیو قرآن تولید و پخش می شود.

دسترسی سریع
یک آیه ، یک قصه