صدای جمهوری اسلامی ایران
display result search

شنبه- دوشنبه- چهارشنبه از ساعت 16:15 به مدت 45 دقیقه

مسئول ستاد اطلاع رسانی جنبش مردمی پاسداشت انقلاب اسلامی گفت: ما اولین روز هفته را به عنوان شنبه های انقلاب نام گذاری کردیم و در این روز در مراسمی دستاوردهای انقلاب را معرفی می کنیم.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی رادیو قرآن، حسین امان لو، مسئول ستاد اطلاع رسانی جنبش مردمی پاسداشت انقلاب اسلامی در برنامه "نمای نزدیک" با اشاره به شکل گیری جنبش مردمی پاسداشت انقلاب اظهار داشت: در آستانه چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی بر اساس فرمایش مقام معظم رهبری مبنی بر اینکه دستاوردهای انقلاب را به تدریج به مردم معرفی کنید، تعدادی از دانشگاهیان، خانواده های شهدا، ایثارگران و ورزشکاران و چهره های صاحب نام دور هم شدند تا دستاوردهای انقلاب را به مردم به یمن چهل سال انقلاب در چهل موضوع معرفی کنند.
وی با بیان اینکه این جنبش دو ماه است که شکل گرفته و در آستانه پانزدهمین هفته یا موضوعی هستیم که باید به مردم گزارش بدهیم، خاطرنشان کرد: جنبش در برابر سیاه نمایی و تبلیغات وسیع ضد حقوق بشری رسانه های غربی علیه ایران تلاش می کند دستاوردها و خدمات انقلاب را به مردم ارائه کند.
امان لو با بیان اینکه ما به نقاط ضعف و اشکالات و آسیب ها کاری نداریم و فقط خدمات انقلاب را در چهل موضوع ارائه می کنیم، اظهار کرد: ما اولین روز هفته را به عنوان شنبه های انقلاب نام گذاری کردیم و در این روز در مراسمی دستاوردهای انقلاب را معرفی می کنیم.
مسئول ستاد اطلاع رسانی جنبش مردمی پاسداشت انقلاب اسلامی تصریح کرد: به عنوان مثال هفته پیش رو می پردازد به زیرساخت های عمرانی کشور که در محل شرکت بهره برداری مترو با حضور متخصصان و نخبگان این حوزه برگزار می شود و گزارشی از قسمت های مختلف مثل حمل و نقل، انرژی، تولید، ارتباطات و غیره با رویکرد عمرانی به مردم گزارش داده می شود.
وی با بیان اینکه این جنبش مردمی دو کمیته دارد، خاطرنشان کرد: کمیته محتوایی که به استخراج محتواها در هر بخش از دستگاه ها و نهادها می پردازد و کمیته اطلاع رسانی که وظیفه ارتباط با رسانه ها و دعوت از آنها برای حضور در مراسم را بر عهده دارد این در حالی است که در هر هفته 20 رسانه و خبرگزاری این مطالب را منعکس می کنند.

مرتبط با این خبر

  • برگزاری بخش آوایی مسابقات قرآن دانش آموزی در اردوگاه باهنر

  • یکسان سازی فعالیت های قرآنی در نشست مدیران تبلیغات اسلامی استان ها

  • ابلاغ برنامه جامع بین المللی فعالیت های قرآنی

  • پاسخ استاد شاه میوه اصفهانی به برخی جنجال ها به نحوه داوری آثار تواشیح

  • برگزاری دومین جشنواره قرآنی طیبات موسسه جامعه القرآن

  • رقابت حدود 500 نفر در مسابقات سراسری قرآن کریم

  • برپایی جشن های دهه کرامت با مشارکت استانداران استان ها

  • رونمایی از آلبوم آثار گروه انوارالمهدی به مناسبت ولادت امام رضا (ع)

  • مشارکت شبکه های سراسری رسانه ملی در طرح 1452

  • ضرورت ایجاد وقف مشارکتی در حوزه قرآن با مشارکت رادیو قرآن