صراط (تصحیح قرائت نماز) چهارشنبه از ساعت 9:15 به مدت 45 دقیقه

رادیو قرآن

صراط/ تصحيح قرائت نماز

تصحیح اذکار نماز در برنامه "صراط"

«صراط» عنوان برنامه‌ای از گروه قرآن و آموزش رادیو قرآن است که با هدف آموزش قرائت و تصحیح قرائات قرآن کریم و اذکار نماز تقدیم شنوندگان می شود.

1400/06/20
|
12:56

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی رادیو قرآن؛ برنامه صراط عنوان برنامه ای است که در جهت آموزش عمومی قرائت صحیح سوره های قرآن کریم و همچنین اذکار نماز به مخاطبان تدارک دیده شده است.
این برنامه که با رویکرد تصحیح قرائت قرآن کریم و صحیح خوانی نماز به روی آنتن میرود ، کاری از گروه قرآن و آموزش شبکه رادیویی قرآن است که در روزهای سه شنبه و چهارشنبه هر هفته ساعت 10 صبح تقدیم شنوندگان می شود.
بر اساس این گزارش در روز سه شنبه 23 شهریور ماه ، این برنامه طبق روال با موضوع تصحیح اذکار نماز (شامل تصحیح قرائت حمد و سوره و اذکار رکوع، سجود ، تسبیحات اربعه و تشهد) تقدیم شنوندگان خواهد شد و علاقه مندان جهت تصحیح قرائت خود می توانند از طریق سامانه پیامکی 3000100 و یا شماره تلفن‌های 22043017 و 22051632 اعلام آمادگی نمایند و سوالات خود را با ما در میان بگذارند.
گفتنی است برنامه «صراط» در روز های سه شنبه به تهیه‌کنندگی فاطمه کاشانی وحید و کارشناسی استاد سید محمد جواد موسوی دورچه ای و گزارشگری رضا غفارزاده ، با موضوع تصحیح اذکار نماز و در روزهای چهارشنبه هر هفته به تهیه کنندگی فاطمه گنجی و کارشناسی استاد محمدرضا مشایخی با موضوع تصحیح قرائت قرآن به روی آنتن رادیو قرآن می رود و شنوندگان برنامه با یکی از اساتید قرائت قرآن همراه می شوند.

دسترسی سریع
صراط/ تصحیح قرائت نماز