صدای جمهوری اسلامی ایران
display result search

دوشنبه از ساعت 20:45 به مدت 75 دقیقه

برنامه «تلاوت من» با هدف شناسایی و معرفی استعداد‌های برتر تلاوت قرآن کریم، دوشنبه اول مردادماه از مشهد مقدس به صورت زنده به روی آنتن شبکه ی رادیویی قرآن می رود.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی رادیو قرآن، یکی از رسالت‌های رسانه، انعکاس حقایق جامعه و کمک به بهبود شرایط آن است، بر همین اساس رادیو قرآن با هدف شناسایی علاقه‌مندان تلاوت و ترویج فرهنگ قرآنی، اقدام به تهیه و پخش برنامه «تلاوت من» کرده است.
در حال حاضر مسابقات بین‌المللی پاسخگوی خیل عظیم قاریان جوان نیست و این برنامه قصد دارد تا با شناسایی قاریان کمتر شناخته شده و بالا بردن سطح تلاوت آنان، موجب پیشرفت هرچه بیشتر آنها در سطح داخلی و بین‌المللی شود.
بر این اساس، در این برنامه، قاریان قرآنی که زیبا قرائت می‌کنند اما به دلیل عدم کسب عنوان در مسابقات و یا هر دلیل دیگر در جامعه و رسانه‌ها مطرح نیستند، معرفی و تلاوت آنها پخش خواهد شد.
تلاوت من، کاری از گروه اطلاع‌رسانی رادیو قرآن به کارشناسی و سردبیری استاد احمد ابوالقاسمی و تهیه‌کنندگی مسعودرضا خالقی دوشنبه شب‌ها، ساعت 20:45 تا 22 به صورت زنده تقدیم علاقه‌مندان می‌شود.
لازم به ذکر است، همزمان با دهه کرامت برنامه ی تلاوت من دوشنبه اول مرداد از مسجد گوهرشاد (مشهد مقدس) تقدیم مخاطبان رادیو قرآن خواهد شد.

مرتبط با این خبر

  • شناسایی استعدادهای گمنام و خوش خوان در برنامه "تلاوت من"

  • پرورش استعدادهای قرآنی در برنامه "تلاوت من"/ تحلیل قرائت خود را از رادیو قرآن بشنوید

  • معرفی استعداد‌های برتر تلاوت قرآن کریم در برنامه "تلاوت من"