گفتگو با نسیبه برزوییان در برنامه برنا

جنگ عصرگاهی برنا كه با هدف ایجاد اوقاتی مفرح و متنوع برای جوانان و نوجوانان قرآنی روزهای شنبه تا پنج شنبه هر هفته تقدیم شنوندگان می شود، شنبه 23 دی ماه طبق روال همیشه با طرح پرسشی از مخاطبان روی آنتن رفت.

1402/10/25
|
13:56

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی رادیو قرآن؛ در این برنامه پرسش "چه سوره ای در قرآن به نام حزبها و گروههاست و آیا غرض این سوره وظیفه مومنان در برابر رسول خدا است؟" مطرح شد و در بخشی از این برنامه خانم نسیبه برزوییان، حافظ قرآن، 16 ساله و متولد شیروان از استان خراسان شمالی مهمان تلفنی برنامه بود. در بخش دیگری از برنامه كارشناس برنامه حجه الاسلام گودرزی درباره سوره مباركه احزاب كه پاسخ سوال برنامه بود صحبت كردند.
گفتنی است؛ این برنامه كه به تهیه كنندگی محبوبه كلانتر، گویندگی آسیه گرجی، گزارشگری طاهره شاهچراغ، هماهنگی عبدالله حمزه ای و وحید شاكری و همچنین با آیتم سازی آمنه سادات امینی نسب تهیه شده و از روز عید قربان به روی آنتن خواهد رفت؛ دارای آیتم های متنوعی از قبیل "شكوه كلام" با مضمون گفتگو با جوانان و نوجوانانی كه حافظ نهج البلاغه می باشند، "نغمه های بهشتی" با مضمون پخش تلاوت های جوانان و نوجوانان قرآنی و گفتگو با ایشان، آیتم "زنگ تفریح" كه به مطالب طنز انگیزشی می پردازد، آیتم گزارش و ارتباط با موسسات قرآنی، بخش ارتباط با اساتید و جوانان قدیم كه الگویی برای جوانان امروزه هستند، مسابقه، بخش كارشناسی و ارتباط با مخاطبین می باشد.

مخاطبان در سرتاسر دنیا می توانند از طریق وب سایتWWW.radioquran.IR از پخش زنده شبكه استفاده و در جریان آخرین خبرهای رادیو قرآن قرار بگیرند.

از طریق موج اف.ام ردیف 100 مگاهرتز شنونده ما باشید.

📻 fm 100 mhz

آدرس صفحات رادیو قرآن در فضای مجازی:

🌐 www.radioquran.ir

http://sapp.ir/radioquran 🆔

https://ble.ir/radioquran_ir 🆔

https://eitaa.com/radioquran_ir 🆔

راه های ارتباطی ما:

📩 30000100

☎️ 02122051632_02122043017

تلفن گویا:

☎️ 02127860100

دسترسی سریع