بررسی موضوع ایمان آوردن فرعون در برنامه برنا

این برنامه به تهیه كنندگی محبوبه كلانتر، گویندگی آسیه گرجی، گزارشگری طاهره شاهچراغ، هماهنگی عبدالله حمزه ای و وحید شاكری و همچنین با آیتم سازی آمنه سادات امینی نسب تهیه میشود.

1402/09/25
|
11:23

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی رادیو قرآن؛ برنامه برنا چهارشنبه 22 آذر ماه نیز روی آنتن رفت و از مخاطبان این پرسش مطرح شد "سوره ای كه هدف آن دفاع از اصالت قرآن است و با حروف مقطعه الر شروع میشه و بلافاصله میفرماید: این آیات محكم واستوار است و مهمترین موضوعش مبدا و معاد است، درباره كدامیك از پیامبران الهی است؟" سخنان كارشناس برنامه حجت الاسلام گودرزی درباره آیات 90 و 91 سوره مباركه یونس و موضوع ایمان آوردن فرعون بخشی از این برنامه بود. همچنین در بخشی از این برنامه فاطمه مشرف نوجوان سیزده ساله از شهرستان مشهد استان خراسان رضوی، قاری قرآن كریم مهمان تلفنی برنامه بود. و طی سخنانی گفت: به آیاتی كه به احترام به والدین اشاره دارد علاقه بیشتری دارم.
گفتنی است؛ برنامه برنا دارای آیتم های متنوعی از قبیل "شكوه كلام" با مضمون گفتگو با جوانان و نوجوانانی كه حافظ نهج البلاغه می باشند، "نغمه های بهشتی" با مضمون پخش تلاوت های جوانان و نوجوانان قرآنی و گفتگو با ایشان، آیتم "زنگ تفریح" كه به مطالب طنز انگیزشی می پردازد، آیتم گزارش و ارتباط با موسسات قرآنی، بخش ارتباط با اساتید و جوانان قدیم كه الگویی برای جوانان امروزه هستند، مسابقه، بخش كارشناسی و ارتباط با مخاطبین می باشد.

مخاطبان در سرتاسر دنیا می توانند از طریق وب سایتWWW.radioquran.IR از پخش زنده شبكه استفاده و در جریان آخرین خبرهای رادیو قرآن قرار بگیرند.

از طریق موج اف.ام ردیف 100 مگاهرتز شنونده ما باشید.

📻 fm 100 mhz

آدرس صفحات رادیو قرآن در فضای مجازی:

🌐 www.radioquran.ir

http://sapp.ir/radioquran 🆔

https://ble.ir/radioquran_ir 🆔

https://eitaa.com/radioquran_ir 🆔

راه های ارتباطی ما:

📩 30000100

☎️ 02122051632_02122043017

تلفن گویا:

☎️ 02127860100

دسترسی سریع