طراوت زندگی شنبه تا چهارشنبه از ساعت 17 به مدت 45 دقیقه

رادیو قرآن

طراوت زندگي

برنامه "طراوت زندگی"

رادیو قرآن تابستان امسال مسابقه زنده "طراوت زندگی" را با موضوع سبک زندگی روزهای شنبه تا چهارشنبه هر هفته ساعت 17 روی آنتن میبرد.

1400/04/21
|
14:53

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی رادیو قرآن ؛ گروه آموزش شبکه رادیویی قرآن برنامه ای شاد و مفرح در جهت تنوع در برنامه‌سازی و ایجاد فضایی مطلوب و رقابتی سالم و موثر، را با عنوان "طراوت زندگی" با محوریت مسابقه و با موضوع سبک زندگی و آموزه های قرآنی در زندگی، در روزهای گرم تابستان تقدیم شنوندگان می کند .
بر اساس این گزارش؛ «طراوت زندگی» خانه‌ای گرم و صمیمی برای تمامی مخاطبان برنامه است که تلاش می‌کند آیات الهی را در زندگی آنها جاری و ساری کند.
برنامه طراوت زندگی فرصت مناسبی برای محک اطلاعات شنوندگان و مخاطبان است و سؤالات این مسابقه از مفاهیم قرآن و اطلاعات عمومی درباره قرآن کریم طرح شده است .
موضوع اختصاصی هر قسمت از برنامه حول یک آیه مشخص و بر اساس درخواست و مشارکت شنوندگان تعیین می شود .
این گزارش حاکیست؛ بخشی از برنامه طراوت زندگی به گفتگو با قاریان ، پیشکسوتان ، فعالان ، هنرمندان و حتی برنامه سازان قرآنی و شنیدن خاطرات و تجربیات خوب آنها و استفاده آن در زندگی اختصاص می یابد.
بر اساس این گزارش برنامه طراوت زندگی در روز های دوشنبه تا چهارشنبه هفته جاری به موضوعات رعایت حریم عفاف ، رعایت حریم دیگران و برابر شدن خوبی ها بر اساس آیات نورانی 53 سوره احزاب ، 27 و 28 سوره مبارکه نور و 160 سوره مبارکه انعام خواهد پرداخت.
علاقمندان جهت شرکت در مسابقه میتوانند مشخصات فردی خود را به سامانه پیامکی 3000100 ارسال نمایند. ویا از طریق شماره تلفن‌های 22043017 و 22051632 به‌طور زنده و برخط در این مسابقه شرکت کنند.
لازم به ذکر است ، برنامه طراوت زندگی کاری از گروه آموزش رادیو قرآن است که به تهیه کنندگی محبوبه کلانتر و علیرضا صفرزاده روزهای شنبه تا چهارشنبه ساعت 17 به مدت 45 دقیقه تقدیم شنوندگان خواهد شد.

دسترسی سریع
طراوت زندگی