در برنامه رادیویی افق مطرح خواهد شد؛ بررسی دلایل تعطیلی گسترده موسسات قرآنی در سراسر كشور

تعطیلی گسترده موسسات قرآنی در سراسر كشور و مسائل و مشكلات ناشی از آن در برنامه «افق» رادیو قرآن، روز شنبه، 5 تیرماه مورد بررسی قرار می گیرد.

1400/04/05
|
12:13

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی رادیو قرآن؛ برنامه رادیویی «افق» كه روزهای شنبه هر هفته از شبكه رادیویی قرآن پخش می‌شود، روز شنبه، 5 تیرماه به بررسی تعطیلی گسترده موسسات قرآنی در سراسر كشور به دلایل مختلف از جمله عدم حمایت‌ها و مسائل شركت های بیمه ای و مالیاتی ، بحث كرونا و محدودیت های ایجاد شده به جهت رعایت دستور العمل ها ، پرداخته خواهد شد و برنامه رادیویی افق در جهت طرح این مسائل امروز شنبه 5 تیرماه میزبان تعدادی از مدیران این موسسات قرآنی خواهد بود و گفت و گویی پیرامون مشكلات ایجاد شده صورت خواهد گرفت.
لازم به ذكر است؛مهمانان حضوری این قسمت از برنامه، حسین بهبودی مدیر كل توسعه مشاركت های مردمی سازمان دارالقرآن و حجت الاسلام شاهسونی مدیر عامل موسسه بین المللی بیت الاحزان حضرت زهرا خواهند بود.
یادآور می‌شود، برنامه رادیویی افق كاری از گروه قرآن و اطلاع‌رسانی رادیو قرآن است كه روزهای شنبه هر هفته، به تهیه كنندگی فاطمه رحمانی و اجرای جواد نصیری تقدیم شنوندگان می شود.

دسترسی سریع