بررسی موضوع "مشكل اعتیاد جوانان " در برنامه قرآن و زندگی

برنامه ی "قرآن و زندگی" با محوریت سبك زندگی، شنبه تا دوشنبه هرهفته به صورت زنده از رادیو قرآن پخش می شود.

1400/04/02
|
09:49

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی رادیو قرآن؛برنامه ی "قرآن و زندگی" با محوریت سبك زندگی، شنبه تا دوشنبه هرهفته به صورت زنده تقدیم شنوندگان می شود، در این برنامه موضوعات چالشی روزمره و همچنین موضوعاتی كه بررسی آن كمك به زندگی قرآنی میكند، با توجه به نیاز روز كه شامل اخلاقیات (فضائل و رذائل اخلاقی)، مسائل و مشكلات اجتماعی و مسائل و مشكلات فردی مطرح می شود و با حضور كارشناس برنامه ضمن بررسی و تحلیل چگونگی رخداد، راهكارهایی با استناد به آیات قرآن كریم و مثال های قرانی در جهت پیشگیری و برطرف شدن آن ارائه می شود تا در پرتو آیات قرآنی زیباتر زندگی كنیم .
گفتنی است در برنامه شنبه 5 تیر ماه به مناسبت روز مبارزه با مواد مخدر ، موضوع "مشكل اعتیاد جوانان " مورد بررسی قرار خواهد گرفت و كارشناسان برنامه با بررسی و آسیب شناسی موضوع به ارائه راه حل های دینی و قرآنی به تحلیل و بررسی این موضوع خواهند پرداخت.

لازم به ذكر است كارشناسان محترم این قسمت از برنامه قرآن و زندگی دكتر محسن مسعودیان و سركار خانم دكتر فاطمه سروی می باشند و تهیه كنندگی این قسمت از برنامه را فاطمه گنجی بر عهده دارد.

در این برنامه به سوالات شنوندگان كه از طریق تماس و پیامك ارسال شده، توسط كارشناس حاضر در استودیو پاسخ داده می‌شود.

علاقه مندان می‌توانند در زمان پخش برنامه با شماره‌های 22043017-021 و 22051632-021 تماس بگیرند و یا سوالات خود را به سامانه پیامكی 30000100 ارسال كنند.

این برنامه كاری از گروه علوم قرآنی است كه به تهیه كنندگی فاطمه گنجی و سمیه خراج ، با اجرای محمد مطلب و آدینه اله یاری و گزارشگری خانم شاهچراغ شنبه تا دوشنبه ساعت 10 صبح به مدت 50 دقیقه به صورت زنده به روی آنتن رادیو قرآن می رود.

دسترسی سریع