نا امیدی دشمنان از حضور پرشور مردم در انتخابات 1400

شبكه رادیویی قرآن با ویژه برنامه "حماسه حضور" میزبان مردم عزیز ایران ، پیشكسوتان، قاریان و حافظان قرآن كشورمان در روز جمعه 28 خرداد ماه در محل اخذ رأی مسجد جامع لویزان بود .

1400/03/28
|
19:54

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی رادیو قرآن ، مردم برای پی گیری مطالبات قانونی خود بار دیگر آگاهانه و به دور از طرفداری قومی و قبیله‌ای در انتخابات حضور پر شور داشتند.
مردم كه همواره در طول دوران انقلاب اسلامی با حضور حداكثری در فرآیند انتخابات، دشمنان نظام را نا امید كرده‌اند ، این بار هم با حضور پرشور خود مشت محكمی به دهان دشمنان زدند.
انتخابات ششمین دوره شورا‌های اسلامی شهر، روستا و عشایر همزمان با سیزدهمین دوره ریاست‌جمهوری، نخستین میاندوره ای یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و دومین میاندوره‌ای پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری جمعه 28 خرداد 1400 در سراسر كشور برگزار شد و شبكه رادیویی قرآن با استقرار در مسجد جامع لویزان برنامه‌ای با عنوان «حماسه حضور» را از ساعت 8 تا 20:30 به تهیه‌كنندگی سیدنورالدین سجادی و گویندگی حمید مجیدی‌مهر (نوبت صبح) و تیمور كوشكی (نوبت عصر) تقدیم شنوندگان كرد.
بر اساس این گزارش ، این برنامه شامل بخش‌های مختلف و متعدد تلاوت، همخوانی، گفت‌وگو با اساتید و پیشكسوتان از محل این مسجد به صورت زنده بود .
گفتنی است ، صبح جمعه از حدود ساعت 8 صبح یونس شاهمرادی و مهدی عادلی در این مسجد تلاوت داشتند و در ادامه این برنامه، گروه هم‌خوانی الغدیر به اجرای قطعاتی پرداختند، طی ساعت‌های 11 تا 15 قاریان بین‌المللی و ملی كشورمان مجتبی محمدبیگی، محسن قاسمی، حمیدرضا احمدی‌وفا و حبیب صداقت آیاتی را تلاوت كردند و در ساعت 16 نیز گروه تواشیح محراب قطعه‌ای را اجرا كردند.

تلاوت‌هایی نیز در نوبت عصر از ساعت 17 تا 19 با حضور منصور قصری زاده ، مدیر محترم شبكه رادیویی قرآن و قاریانی چون محمدحسن موحدی، هادی ایزدپناهی و هادی موحدامین در این مسجد انجام شد و در ساعت 20 نیز گروه محمد رسول‌الله(ص) قطعاتی را ارائه دادند.

لازم به ذكر است ؛ این برنامه با مشاركت رادیو قرآن، آستان مقدس امامزادگان پنج تن(ع) لویزان، شبكه قرآن و معارف سیما، سازمان دارالقرآن الكریم، مركز امور قرآنی سازمان اوقاف و امور خیریه و خبرگزاری ایكنا و مسجد جامع لویزان طرح‌ریزی شده بود.

دسترسی سریع