از ساعت به مدت

رادیو قرآن

اخبار راديو قرآن

احیای شب نیمه شعبان با ویژه برنامه ی "بهار جانها" از رادیو قرآن

با توجه به فضیلت شب زنده داری در نیمه شعبان، ویژه برنامه ی "بهار جانها" بامداد دوشنبه نهم فروردین ماه از ساعت 1 تا 3 به روی آنتن رادیو قرآن می رود.

1400/01/08
|
11:04

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی رادیو قرآن، گروه اطلاع رسانی شبکه رادیویی قرآن ویژه برنامه "بهار جانها" را به مناسبت احیای شب نیمه شعبان با هدف معرفی و پرداختن به اعمال عبادی این شب پر فضیلت که از لحاظ برتری و با فضیلت بودن همانند شب های قدر دارای ارزش و منزلت فراوان می باشد ، به روی آنتن خواهد برد.
این برنامه که بامداد دوشنبه نهم فروردین از ساعت 1 تا 3 بامداد پخش می شود، ضمن گرامیداشت شب میلاد با سعادت قطب عالم امکان حضرت بقیه الله الاعظم ( عجل الله تعالی فرجه الشریف ) به اعمال این شب می پردازد.
گفتنی است، این برنامه با اجرای کارشناسی شهریار ضیاء آذری و تهیه کنندگی سید نورالدین سجادی از رادیو قرآن موج اف ام ردیف 100 مگاهرتز پخش خواهد شد.
به تعبیر امام صادق(علیه السلام ) این شب برترین شبها بعد از لیلة القدر است و در این شب خداوند فضل خود را به بندگان عطا می فرماید و آنها را به کرم خود می آمرزد. پس در تقرّب جستن به سوی خدا در این شب تلاش کنید ، همانا شبی است که خداوند قسم یاد کرده به ذات مقدّس خود که سائلی را از درگاه خود دست خالی برنگرداند و نیمه شعبان شبی است که حق تعالی آنرا برای ما و امامان در مقابل شب قدر که برای پیامبر( صلی الله علیه و آله و سلم ) می باشد، قرار داده است .

دسترسی سریع
اخبار رادیو قرآن