خبرگزاری ایكنا معرفی و بررسی سوره‌های «معارج و نوح(ع)»

در برنامه «آشنایی با سوره‌ها» رادیو قرآن به معرفی و بررسی سوره‌های «معارج و نوح(ع)» پرداخته می‌شود.

1399/06/23
|
11:00

به گزارش ایکنا، برنامه جدید «آشنایی با سوره‌ها» با محوریت معرفی و بررسی سوره‌های قرآن روزهای شنبه تا چهارشنبه ساعت 9 صبح به صورت تولیدی، تهیه و تقدیم شنوندگان رادیو قرآن می‌شود.

در این برنامه، شناخت سوره‌ها از جهات مختلف از جمله ویژگی‌ها، موضوعات، محتویات، اسامی و اوصاف با استناد به آیات مورد بررسی قرار می‌گیرد. طی این برنامه در روزهای یکشنبه و دوشنبه، 23 و 24 شهریور‌ماه به معرفی و بررسی سوره مبارکه معارج و سوره مبارکه نوح(ع) پرداخته خواهد شد.

برنامه آشنایی با سوره‌ها به همت گروه آموزش رادیو قرآن به تهیه‌کنندگی فاطمه کاشانی‌‌وحید و گویندگی یاسر دعاگو و نویسندگی نرگس فتحی از موج اف ام، ردیف 100 مگاهرتز به سمع شنوندگان خواهد رسید.

کرامت برای انسان در درسنامه حفظ
همچنین، برنامه «درسنامه حفظ» نیز در دو بخش کارشناسی حفظ با حضور حجت‌الاسلام سیدابوالفضل حکیمی، حافظ کل قرآن کریم و مدیر مؤسسه کریمه اهل ‌بیت(ع) و همچنین، کارشناس مفاهیم با حضور سیدمحسن میرباقری، مفسر قرآن کریم به روی آنتن می‌رود.

در برنامه یکشنبه، 23 شهریورماه به آیه 70 سوره مبارکه اسرا با موضوع کرامت برای انسان، در برنامه دوشنبه، 24 شهریورماه به آیه 89 سوره مبارکه حجر با موضوع اهمیت تسبیح خداوند و در برنامه سه‌شنبه، 25 شهریورماه به آیه 79 سوره مبارکه نساء با موضوع خیر و نیکی از طرف خداوند پرداخته می‌شود.

این برنامه به همت گروه آموزش رادیو قرآن، با موضوعات اخلاقی، سبک زندگی و ... در ایام هفته در ساعت 9:30 به مدت 10 دقیقه از رادیو قرآن تقدیم شنوندگان خواهد شد.

دسترسی سریع