خبرگزاری ایكنا مجید معارف در «ظهور آیه‌ها» از سبب نزول آیات قرآن می‌گوید

برنامه «ظهور آیه‌ها» با محوریت بیان سبب نزول آیات و با کارشناسی مجید معارف، استاد دانشگاه تهران، از رادیو قرآن پخش می‌شود.

1399/05/14
|
10:41

به گزارش ایکنا به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی رادیو قرآن، برنامه «ظهور آیه‌ها» با محوریت بیان سبب نزول آیات قرآن کریم به کارشناسی مجید معارف، استاد دانشگاه تهران، روزهای پنجشنبه و جمعه از ساعت 9 صبح به مدت 10 دقیقه به روی آنتن رادیو قرآن می‌رود.
بر اساس این گزارش، در برنامه روز پنجشنبه، نهم مردادماه به بررسی سبب نزول آیات 98 و 99 سوره مبارکه آل عمران پرداخته می‌شود و در برنامه 10 مرداد‌ماه نیز سبب نزول آیات 113 و 114 سوره مبارکه آل عمران بررسی می‌شود.
یادآور می‌شود، این برنامه به همت گروه علوم قرآنی رادیو قرآن و تهیه‌کنندگی فاطمه کاشانی وحید از موج اف ام ردیف 100 مگاهرتز به سمع شنوندگان خواهد رسید.
در مکتب وحی
همچنین، در خبر دیگری از رادیو قرآن آمده است: در برنامه «در مکتب وحی» روز شنبه، 11 مردادماه با سخنرانی آیت‌الله‌العظمی خامنه‌ای (مدظله العالی)، رهبر معظم انقلاب اسلامی در مسجد امام حسن مجتبی(ع) به سال 1353به تفسیر آیه 285 سوره مبارکه بقره با موضوع ایمان ارزشمند و آگاهانه و توأم با درک و شعور نه ایمان مقلدانه پرداخته می‌شود.
این برنامه که کاری است از گروه علوم قرآنی به تهیه‌کنندگی فاطمه کاشانی وحید، از ساعت 15 به مدت 30 دقیقه از رادیو قرآن پخش خواهد شد.
گام دوم
همچنین، برنامه جدید «گام دوم» با محوریت تحلیل بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی روزهای یکشنبه و سه‌شنبه هر هفته از ساعت 14:30 از رادیو قرآن پخش می‌شود و حجت‌الاسلام والمسلمین علیرضا پناهیان در این برنامه به تحلیل بیانیه رهبر معظم انقلاب درباره گام دوم انقلاب اسلامی می‌پردازد.
همگام شدن و هم‌نظر شدن مردم به‌ویژه جوانان با بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی و مشارکت مردم به‌ویژه جوانان در اجرای گام دوم انقلاب اسلامی از جمله اهداف این برنامه است.
برنامه «گام دوم» کاری از گروه اطلاع‌رسانی رادیو قرآن است که به تهیه‌کنندگی محمد محمودی و با اجرای فروغ طاهری از موج اف ام ردیف 100 مگاهرتز تقدیم مخاطبان خواهد شد.

دسترسی سریع