خبرگزاری ایكنا رادیو قرآن را با «موج مخاطب» بشناسید

برنامه جدید «موج مخاطب» با رویکرد اطلاع‌رسانی و با توجه به مطالبات مخاطبان طی روزهای پنجشنبه هر هفته به روی آنتن رادیو قرآن می‌رود.

1399/04/23
|
09:32

به گزارش ایکنا به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی رادیو قرآن، برنامه جدید‌ «موج مخاطب» با رویکرد اطلاع‌رسانی و با توجه به مطالبات مخاطبان، طی روزهای پنجشنبه هر هفته از رادیو قرآن پخش می‌شود.

در موج مخاطب به موضوعات مختلف معارفی و تبیین عملکرد بخش‌ها و گروه‌های مختلف شبکه برای مخاطبان، استفاده از ظرفیت تعاملی سایت، شبکه‌های اجتماعی و راه‌های ارتباطی از جمله تلفن گویای شبکه پرداخته می‌شود.

معرفی برنامه‌های رادیو قرآن اعم از برنامه‌های زنده و تولیدی، پاسخگویی مطالبات مخاطبان رادیو قرآن (از طریق راه‌های ارتباطی) و همچنین، پخش تلاوت‌های ناب هدف اصلی این برنامه است.

گفت‌وگو با مدیران گروه‌های برنامه‌ساز و اطلاع‌رسانی برنامه‌های جدید در ایام و مناسبت‌های مختلف، ارتباط با گزارشگران مراکز شهرستان‌ها و اطلاع از برنامه‌های مراکز مختلف از دیگر بخش‌های برنامه خواهد بود.

این برنامه کاری از گروه اطلاع‌رسانی رادیو قرآن است که به تهیه‌کنندگی محبوبه کلانتر و اجرای آدینه الهیاری روزهای پنجشنبه هر هفته از ساعت 17:15 به مدت 30 دقیقه پخش خواهد شد.

دسترسی سریع