نماز جمعه تهران پس از 20 ماه وقفه برگزار خواهد شد

نماز جمعه تهران پس از 20 ماه وقفه به دلیل پاندمی کرونا در کشور برای دومین هفته متوالی با رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی و پروتکل‌های بهداشتی با میزبانی دانش‌آموزان برگزار خواهد شد.

1400/08/06
|
12:03

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی رادیو قرآن؛ شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه ، چهارشنبه 7 آبان ماه تدابیر اجرایی مراسم عبادی سیاسی نماز جمعه را در چند محور اعلام کرد که علاوه بر استقرار موکب‌های پذیرایی و اجرای زنده سرود و همخوانی دانش‌آموزی، ویژه برنامه‌هایی برای کودکان و نوجوانان شرکت‌کننده در نظر گرفته شده است و نمازگزاران تهرانی ، با فضایی متفاوت از نظر محیط‌ آرایی، استقبال و تکریم مواجه خواهند بود. خطیب این هفته، حجت‌الاسلام والمسلمین ابوترابی‌فرد و سخنران پیش از خطبه‌ها خواهر بزرگوار شهید فهمیده و هادی ناطق‌فر رئیس کنگره ملی همفکری بسیج دانش‌آموزی خواهند بود. گفتنی است خانواده‌های محترم شهید فهمیده و شهید لندی در نماز جمعه این هفته حضور خواهند یافت و از این بزرگواران، در حضور نمازگزاران تجلیل می‌شود.

ستاد نماز جمعه تهران با اعلام اینکه در‌های دانشگاه تهران از ساعت 10 صبح گشوده خواهد شد و برنامه‌ها از ساعت 10:45 آغاز می‌گردد، ضمن ابراز خوشبختی از فراهم شدن امکان بهره‌مندی مؤمنان از فیوضات معنوی این فریضه الهی تأکید کرد: مراسم دشمن شکن و عبادی سیاسی نماز جمعه تهران، فرصتی است برای ارتباط بی‌واسطه و بی‌تکلف مردم و مسئولان که امیدواریم از برکات این اجتماع مؤمنانه بهره وافر داشته باشیم.

دسترسی سریع