احیاء شب عاشورا با رادیو قرآن

"محفل عاشورایی" عنوان برنامه ای است که شبکه رادیویی قرآن در بامداد عاشورا به روی آنتن خواهد برد.

1400/05/27
|
12:52

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی رادیو قران؛ بامداد پنجشنبه در سالروز شهادت سید و سالار شهیدان ابا عبدالله الحسین (ع) و همزمان با عاشورای حسینی، محفل انس با قرآن کریم در مسجد جامع المهدی (عج) واقع در شهر ری با همراهی شبکه رادیویی قرآن و با حضور اساتید و قاریان مشهور و بین‌المللی کشور برگزار می شود .

این محفل به همت مجمع قاریان قرآن کریم شهرری همه ساله برگزار می شود اما امسال به دلیل شیوع کرونا به صورت محدود و با رعایت پروتکل‌های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی برگزار می‌شود.

این محفل نورانی امشب و همزمان با شب عاشورای حسینی برگزار می‌شود و تا اذان صبح ادامه دارد، در این برنامه قاریان قرآن کشور به تأسی از مولایشان اباعبدالله الحسین (ع) به شب زنده‌داری و تلاوت قرآن کریم می‌پردازند.
این برنامه با همت مجمع قاریان قرآن شهرری بامداد 28 مرداد‌ماه در مسجد جامعه المهدی(عج) واقع در شهرری، فلکه اول دولت آباد، ابتدای خیابان دهخدا برگزار می‌شود.
محفل احیای قرآنی شب عاشورا از سال 88 تاکنون هر سال در شب‌ عاشورا برگزار می‌شود اما سال گذشته و امسال به دلیل شرایط کرونایی کشور با ظرفیت محدود و با رعایت پروتکل‌های بهداشتی برپا می‌شود. و شبکه رادیویی قرآن با ویژه برنامه محفل عاشورایی این محفل قرانی را به سمع شنوندگان عزیز خواهد رساند .

گفتنی است، این برنامه کاری از گروه اطلاع رسانی شبکه رادیویی قرآن به تهیه کنندگی علیرضا صفرزاده و گویندگی نیما غفارزاده میباشد که بامداد پنج شنبه 28 مرداد ماه از ساعت 12:30 تا 4 به صورت زنده و مستقیم تقدیم شنوندگان خواهد شد .

آدرس صفحات رادیو قرآن در فضای مجازی:

radioquran_ir@

http://sapp.ir/radioquran

https://www.aparat.com/radioquran.ir

دسترسی سریع