«روایت بندگی» ؛ ویژه برنامه رادیو قرآن در روز عید قربان

شبکه ی رادیویی قرآن همزمان با فرارسیدن عید سعید قربان ویژه برنامه ای را تدارک دیده است که در این مناسبت تقدیم مخاطبان خود می نماید.

1400/04/28
|
10:58

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی رادیو قرآن؛ عید قربان جلوه گاه تعبّد و تسلیم ابراهیمیان حنیف است، و فصل قرب مسلمانان به خداوند، در سایه عبودیّت. عید قربان فصل قربانی کردن عزیزها در آستان «عزیزترین» یعنی خداست. عید قربان مجرای فیض الهی و بهانه عنایت رحمانی به بندگان مؤمن و مطیع است. و هر کس بتواند رضای خویش را فدای رضای حق کند، از خواسته دل در راه خواسته خدا چشم بپوشد، و از داشته ها و خواسته ها بگذرد، به مرز عبودیت می رسد.
شبکه رادیویی قرآن در راستای تکریم این عید بزرگ ، ویژه برنامه ی «روایت بندگی» را در روز چهارشنبه همزمان با عید سعید قربان از ساعت 10 الی 11 صبح تقدیم شنوندگان خواهد کرد. برنامه روایت بندگی در صدد است فضایی معنوی و شاد همراه با آگاهی بخشی و مرور دستاوردهای این عید بزرگ را برای مخاطبان تداعی کند .
بر اساس این گزارش ؛ کارشناس برنامه روایت بندگی ، با بررسی اشارات قرآنی عید قربان به صورت کاربردی در زندگی به موضوع تبعیت از فرامین الهی و عبد بودن در تمام مراحل زندگی خواهد پرداخت. برنامه روایت بندگی شامل آیتم های روایت ، بخش کارشناسی ، گزارش و پخش نماش خواهد بود.
لازم به ذکر است برنامه روایت بندگی کاری از گروه آموزش رادیو قرآن است که به تهیه کنندگی فاطمه گنجی ، گویندگی محمد مطلب ، کارشناس حجت الاسلام محمد رضا دهدست و با گزارشگری طاهره شاهچراغ روز چهارشنبه ساعت 10 صبح از شبکه رادیویی قران موج fm ردیف 100 مگاهرتز پخش خواهد شد.

دسترسی سریع