از سوی رادیو قرآن صورت می گیرد؛ پخش زنده سی و هفتمین دوره مسابقات بین المللی قرآن کریم

شبکه ی رادیویی قرآن سی و هفتمین دوره مسابقات بین المللی قرآن کریم را که طی روزهای 16 تا 20 اسفندماه در تهران برگزار می شود، به صورت زنده و مستقیم پخش خواهد کرد.

1399/12/14
|
09:28

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی رادیو قرآن، عماد پیران عقل، مدیر گروه اطلاع رسانی رادیو قرآن ضمن اعلام این خبر اظهار داشت: طبق هماهنگی های صورت گرفته توسط رادیو قرآن با مهدی قره شیخ لو رئیس مرکزامور قرآنی سازمان اوقاف و امور خیریه، این شبکه آمادگی خود را برای پوشش خبری و همچنین پخش زنده سی وهفتمین دوره مسابقات بین المللی قرآن کریم در شرایط خاص کشور اعلام کرد .
وی افزود: همزمان با سی و هفتمین دوره مسابقات بین المللی قرآن کریم ، رادیو قرآن رقابت های بخش آقایان که از روز شنبه 16 اسفندماه در تهران آغاز خواهد شد را بصورت زنده و مستقیم تا روز سه شنبه 19 اسفند به روی آنتن می برد. همچنین مراسم اختتامیه مسابقات را که روز چهارشنبه 20 اسفند برگزار می شود، بصورت زنده از این شبکه ی رادیویی تقدیم مخاطبان خواهد شد.
پیران عقل در ادامه اظهار داشت: رقابت های متسابقان سی و هفتمین دوره مسابقات بین المللی قرآن کریم تا روز سه شنبه 19 اسفندماه، از ساعت 9 تا 12 ظهر، در بخش عصر از ساعت 14:30 تا 17:30 و بعد از مغرب نیز از ساعت 19 تا 23 پخش خواهد شد.
وی در پایان خاطرنشان کرد: این برنامه به تهیه کنندگی اسماعیل شامانیان و گویندگی حمید عبیری و با هماهنگی جلال زارعی پخش خواهد شد و کارشناسان و اساتید بین المللی حفظ و قرائت نیز در این برنامه به تحلیل رقابت ها و تلاش متسابقین خواهند پرداخت .

دسترسی سریع