برگزاری دوره ششم مسابقه «نفس‌های طلایی» رادیو قرآن

دوره ششم مسابقه «نفس‌های طلایی» شبکه رادیویی قرآن در حال برگزاری است.

1399/04/03
|
16:52

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی رادیو قرآن، فراخوان دوره ششم مسابقه نفس‌های طلایی شبکه رادیویی قرآن، که گروه تلاوت این شبکه رادیویی آن را برگزار می‌کند، منتشر شده و هم‌اکنون نیز در حال برگزاری است.

ششمین دوره این مسابقه از اول تیرماه با هدف گسترش فرهنگ تلاوت در جامعه در حال برگزاریست که در آن دو بخش کوتاه از دو تلاوت قاریان مشهور جهان اسلام پخش می‌شود.

این دوره در دو سبک استاد عبدالباسط عبدالصمد و راغب مصطفی غلوش در حال برگزاری است و علاقه‌مندان تا پایان تیرماه فرصت دارند که تلاوت‌های خود را از طریق وب‌سایت شبکه رادیویی قرآن ارسال کنند.

در این مسابقه هریک از قاریان و علاقه‌مندان می‌توانند هر دو تلاوت معرفی شده را انتخاب و به بهترین و نزدیکترین شیوه اجرا و از طریق پایگاه اطلاع‌رسانی شبکه رادیویی قرآن و کانال سروش ارسال کنند.

در پایان هر مسابقه نیز شش هدیه یک میلیون تومانی به شش نفر تعلق خواهد گرفت که از این تعداد یک هدیه به قید قرعه از میان تمامی شرکت‌کنندگان انتخاب خواهد شد. همچنین، داوری شرکت‌کنندگان نیز پس از ارسال آثار انجام می‌شود که متناسب با میزان شرکت‌کنندگان، تعداد هدایا نیز توزیع خواهد شد.
همچنین، علاقه‌مندان برای دریافت اطلاعات بیشتر در این زمینه می‌توانند به صفحه اصلی پایگاه اطلاع‌رسانی شبکه رادیویی قرآن به نشانی radioquran.ir مراجعه کنند.

یادآور می‌شود، مسابقه «نفس‌های طلایی» در قالب میان‌برنامه هر روز در فواصل برنامه‌های مختلف شبکه رادیویی قرآن به سمع شنوندگان و علاقه‌مندان به ساحت مقدس قرآن می‌رسد.

دسترسی سریع