سرپرست گروه اطلاع رسانی شبکه رادیویی قرآن منصوب شد

دکتر مجتبی ایزدی، طی حکمی "عماد پیران عقل " را به عنوان سرپرست گروه اطلاع رسانی شبکه ی رادیویی قرآن منصوب کرد.

1399/02/27
|
07:51

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی رادیو قرآن، دکتر مجتبی ایزدی مدیر شبکه ی رادیویی قرآن، طی حکمی "عماد پیران عقل " را که پیش از این به عنوان مشاور مدیر شبکه فعالیت می کرد، به عنوان سرپرست گروه اطلاع رسانی شبکه ی رادیویی قرآن منصوب کرد.
در ابتدای این حکم خطاب به "عماد پیران عقل" آمده است: با توجه به سوابق متمادی و ارزشمند خدمت در شبکه ی رادیویی قرآن و تجارب مفید حنابعالی در امور برنامه سازی و فعالیت های قرآنی کشور، به موجب این حکم به عنوان "سرپرست گروه اطلاع رسانی شبکه ی رادیویی قرآن" منصوب می شوبد.
در ادامه نیز دکتر مجتبی ایزدی اشاره کرده است که از جنابعالی انتظار می رود با برنامه ریزی و ساماندهی، اهتمام جدی برای حصول اهداف مندرج در اسناد بالادستی به ویژه منویات مفام معظم رهبری(مدظله العالی) و نیز ماموریت و شرح وظایف گروه اقدامات لازم را به عمل آورده و برای تحقق موارد مورد نظر شبکه تلاش مضاعف داشته باشید.
بررسی و رصد پیوسته فعالیت های قرآنی سراسر کشور به منظور ابداع ایده های خلاقانه و طراحی و اجرای برنامه های اثربخش و جذاب به منظور انعکاس مناسب و عادلانه آنها در شبکه و همچنین توجه به رویکرد مطالبه گری برای ارتقاء کمیت و کیفیت عملکرد نهادهای قرآنی کشور با لحاظ همکاری و تعامل شایسته و حداکثری با مدیران نهادهای قرآنی کشور از جمله مواردی است که در این حکم آمده است.
ارتباط نزدیک با مدیریت فضای مجازی شبکه برای انعکاس مناسب و سریع اقدامات رسانه ای از طریق زیرساخت های موجود در شبکه و ارائه نقش موثر در طراحی و تولید برنامه های مناسبتی شبکه و نیز برقراری "کرسی های تلاوت استانی" در سراسر کشور با همکاری سایر نهادهای قرآنی مرتبط نیز از دیگر موارد اشاره شده در حکم "عماد پیران عقل" است.
در پایان این حکم مدیر رادیو قرآن از زحمات ارزشمند و اثرگذار محمدهادی صلح جو در مدت سرپرستی این گروه تشکر کرده و از خداوند متعال توفیقات خدمت به ساحت مقدس قرآن کریم را خواستار شد.

دسترسی سریع