رادیو قرآن سال نو را با «بهار دل ها» تحویل میكند

به مناسبت تحویل سال نو گروه جامعه ، محافل و مسابقات ویژه برنامه ای را با عنوان «بهار دل ها» برای مخاطبان تدارك دیده است.

1402/12/28
|
15:16

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی رادیوقرآن به نقل از روابط عمومی شبكه ، به مناسبت تحویل سال نو گروه جامعه ، محافل و مسابقات ویژه برنامه ای را با عنوان «بهار دل ها» به تهیه كنندگی میثم رجبیان برای مخاطبان تدارك دیده است ،اجرای برنامه به عهده حمید عبیری می باشد و از بخش های متنوع برنامه حضور قاریان ممتاز بین المللی و نوجوان و به همراه خانواده است كه با حضور در برنامه به تلاوت خواهند پرداخت . بخش دیگر برنامه ارتباط زنده با گزارشگران و مجریان شبكه غلامرضا احمدی در باغ موزه دفاع مقدس و هادی ربیعی از حرم مطهر رضوی است. همچنین بخش هایی از مراسم سال تحویل اماكن مذهبی از جمله حرم مطهر رضوی، مسجد مقدس جمكران و حرم حضرت عبدالعظیم حسنی (ع) به صورت زنده پخش خواهدشد ، در ادامه دعا و ابتهال خوانی و آیتم هایی از بهترین فراز تلاوت و نغمات و كلام بزرگان نیز در برنامه تقدیم مخاطبان خواهدشد و با شروع سال نو پیام مقام معظم رهبری و ریاست محترم جمهور روی آنتن خواهد رفت .

مخاطبان در سرتاسر دنیا می توانند از طریق وب سایتWWW.radioquran.IR از پخش زنده شبكه استفاده و در جریان آخرین خبرهای رادیو قرآن قرار بگیرند.

از طریق موج اف.ام ردیف 100 مگاهرتز شنونده ما باشید.

📻 fm 100 mhz

آدرس صفحات رادیو قرآن در فضای مجازی:

🌐 www.radioquran.ir

http://sapp.ir/radioquran_ir 🆔

https://ble.ir/radioquran_ir 🆔

https://eitaa.com/radioquran_ir 🆔

راه های ارتباطی ما:

📩 30000100

☎️ 02122051632_02122043017

تلفن گویا:

☎️ 02127860100

دسترسی سریع