رادیو قرآن ویژه برنامه های نیمه شعبان را اعلام كرد

به مناسبت فرارسیدن ماه شعبان و در آستانه میلاد سراسر نور منجی عالم بشریت حضرت قائم (عج) برنامه های این شبكه شكل و سیاق مهدوی گرفت و دوبرنامه به صورت ویژه به این مناسبت خواهند پرداخت كه در شرح خبر اعلام میشود .

1402/11/29
|
17:45

«صدای نیایش »
این برنامه، باموضوع دعا و نیایش به معرفی ادعیه و مناجات های سفارش شده، در ماه شعبان می پردازد.
گفتگو با دعاخوانان مطرح در سطح ملی و بین المللی ، پخش ادعیه مناسبتی به همراه ترجمه و شرح آن ها و برگزاری پویش مردمی دعاخوانی ازبخش های مختلف این برنامه می باشد.
همچنین دو بخش كارشناسی با حضور استاد سیدعباس انجام به آداب و فنون قرائت دعا و همچنین حجه الاسلام و المسلمین به بررسی و معرفی دعای قرآنی خواهد پرداخت .
این برنامه هرشب ساعت21 به مدت چهل دقیقه تقدیم شنوندگان میشود و در شب نیمه شعبان به صورت ویژه به مدت 60دقیقه روی آنتن می رود. تهیه كنندگی برنامه فاطمه قاسم آبادی است و هادی صلح جو اجرای آنرا به عهده دارد.

«طعم آفتاب»
این برنامه كه هرروز ساعت 9:30 دقیقه با هدف معرفی سبك زندگی اسلامی با محوریت خانواده توسط دو تیم برنامه ساز روی آنتن می رود ؛ قراراست در دهه مهدویت(ده روز قبل از میلاد امام زمان عج )به سبك زندگی مهدوی و ویژگی های منتظران بپردازد .
بخش های مختلف تدارك دیده شده در این برنامه عبارت هستند از گزارش، كارشناسی ، نمایش ، روایت و داستانك ،پویش دل گویه های مردمی مسابقه پیامكی با محوریت آیات مهدوی و ...
تهیه كنندگان برنامه فاطمه قاسم آبادی و سمیه خراج می‌باشند و اجرای آن را كتایون درویشی و محمد مطلب به عهده دارند.
خاطرنشان میگردد؛ رادیو قرآن پویش ختم صلوات سلامتی امام زمان (عج) را نیز از طریق برنامه ها و فضای مجازی راه اندازی خواهد كرد و سایر برنامه ها از جمله باران امید به تهیه كنندگی فاطمه گنجی و اجرای كتایون درویشی نیز كه روزهای جمعه ساعت 9 تقدیم شنوندگان میشود و به انتظار میپردازد به صورت اختصاصی تر به این مناسبت بزرگ منعطف خواهند شد و آیتم های جذاب و ویژه ای را به برنامه اضافه خواهندكرد.

از طریق موج اف.ام ردیف 100 مگاهرتز شنونده ما باشید.

📻 fm 100 mhz

آدرس صفحات رادیو قرآن در فضای مجازی:

🌐 www.radioquran.ir

http://sapp.ir/radioquran_ir 🆔

https://ble.ir/radioquran_ir 🆔

https://eitaa.com/radioquran_ir 🆔

راه های ارتباطی ما:

📩 30000100

☎️ 02122051632_02122043017

تلفن گویا:

☎️ 02127860100

دسترسی سریع