سمیرا قنبری عنوان كرد؛ روشنگر برنامه ای گفتگو محور با رویكرد بررسی بایدها،نبایدها و نقاط ضعف و قوت آموزش قرآن در كشور است .

سمیراقنبری تهیه كننده برنامه روشنگر در گفتگو با روابط عمومی شبكه رادیویی قرآن عنوان كرد:عمده سازوكار فعالیت من پژوهش در منابع دست اول و كتب عربی می باشد..

1401/08/11
|
12:36

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی رادیو قرآن؛ سمیرا قنبری، تهیه كننده برنامه جدید روشنگر در گفتگو با آمنه امینی نسب گزارشگر رادیو قرآن در خصوص برنامه روشنگر عنوان كرد : مادراین برنامه از مدیران ، مسئولان و فعالان عرصه های قرآنی دعوت میكنیم به نقد مسائل موجود پیرامون باید ها و نبایدهای آموزش قرآن در كشور بپردازند. متن این گفتگو به شرح زیر است:

خانم قنبری لطفا مختصری از خودتون بفرمایید؟
بنده سمیرا قنبری دانشجوی دكترای علوم قرآنی دانشگاه الزهرا و متولد سال 1363 هستم.
از چه سالی فعالیت خودتان را در رادیو قران آغاز كردید؟ و اكنون با چه سمت و عنوانی مشغول به فعالیت هستید؟
من از سال 1388 وارد رادیو قرآن شدم و اكنون باتوجه به رشته تحصیلی ام برنامه های تخصصی مربوط به زبان قرآن و بلاغت و زیبایی شناسی قرآن را نویسندگی و تهیه میكنم، عمده سازوكار فعالیت من پژوهش در منابع دست اول و كتب عربی می باشد.
آیا برنامه ای هم درحوزه كودك و نوجوان داشته اید ؟
بله برنامه "یك آیه یك پرسش" یكی از شاخص ترین و دوست داشتنی ترین برنامه هایی است كه تاكنون تهیه كنندگی آن را بر عهده داشته ام و باعث خرسندیم بود كه یكی از ماناترین صداهای رادیو، استاد مریم نشیبا كه همه ما با صدای زیبای ایشان خاطره داریم اجرای این برنامه رو به عهده داشتند.
شما درحال حاضر تهیه كنندگی برنامه روشنگر را بر عهده دارید كه میدانم با پیگیری و زحمات زیادی در حال تولید می باشد از این برنامه بیشتر برایمان بفرمایید.
برنامه روشنگر روزهای یكشنبه هر هفته ساعت 21 به روی روی آنتن قرآن می رود و اجرای آن را آقای مهدی صفری بر عهده دارد، مادراین برنامه از مدیران ، مسئولان و فعالان عرصه های قرآنی دعوت میكنیم به نقد مسائل موجود پیرامون باید ها و نبایدهای آموزش قرآن در كشور بپردازند.

دسترسی سریع