در برنامه عصر تلاوت رادیو قرآن شنونده باشید؛ پخش تلاوت های ناب و شاهكار قاریان مشهور ایران و جهان در عصر تلاوت رادیو قرآن

همزمان با فرارسیدن سالروز رحلت جانسوز پیامبر اسلام حضرت محمد مصطفی (ص) و سالروز شهادت امام حسن مجتبی (ع) برنامه عصر تلاوت روز یكشنبه سوم مهر ماه نیز در قالب ویژه برنامه روی آنتن رفت.

1401/07/04
|
13:43

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی رادیو قرآن؛ پخش تلاوت هایی ناب از استاد مصطفی اسماعیل و مرور بخشی از خاطرات زندگی این قاری برجسته فقید، استاد محمد عمران كه در حوزه انشاد دینی بسیار مشهور بوده است، استاد شحات محمد انور و تلاوتی از ایشان مربوط به نخستین سفر این قاری ارزنده به ایران و مشهد مقدس در سال 69، استاد محمد رفعت، تلاوتی از استاد محمود رمضان در مقام كرد كه با همراهی استاد محمد عمران بود را تقدیم مخاطبان نمود. پخش دو تلاوت زیبا از استاد شعبان عبدالعزیز صیاد و استاد راغب مصطفی غلوش در بخش تلاوت منتخب از دیگر بخش های این برنامه بود. عصر تلاوت، عنوان جنگ عصرگاهی جدید رادیو قرآن است كه با رویكرد پخش زیباترین تلاوت های برتر قاریان جهان اسلام و با آیتم های جدید و متنوع شنبه تا چهارشنبه ساعت 19 تا حوالی ساعت 20 به روی آنتن می رود. این برنامه كاری از گروه تلاوت شبكه رادیویی قرآن است كه روزهای شنبه تا دوشنبه هر هفته به تهیه كنندگی حسن رحمانی، اجرای كارشناسی احمد فراهانی و با هماهنگی ناصر مصداقی و در روزهای سه شنبه و چهارشنبه به تهیه كنندگی علی كامران، اجرای مهدی صفری و هماهنگی عبدالله حمزه ای به روی آنتن می رود. پخش زیباترین تلاوت ها از قاریان مشهور جهان اسلام، گفت و گو با قاریان و پیشكسوتان قرآن ایرانی، پخش فرازهای طلایی و نغمات، ابتحال و ...... از جمله بخش های این برنامه می باشد. تلاوت منتخب با پخش دو فراز در ابتدای برنامه، بخش یادگار و بخش كارشناسی با حضور قاریان و پیشكسوتان قرآنی كشور از جمله بخش هایی است كه در این برنامه روی آنتن می رود. گفتنی است، این برنامه در روزهای سه شنبه و چهارشنبه میزبان یكی از پیشكسوتان، اساتید و قاریان ممتاز كشور خواهد بود. مخاطبان در سرتاسر دنیا میتوانند ازطریق وبسایت www.radioquran.ir از پخش زنده شبكه استفاده و درجریان آخرین خبرهای رادیو قرآن قراربگیرند و دیدگاه و نظرات خود را ازطریق سامانه پیامكی و تلفن گویای شبكه با ما درمیان بگذارند. از طریق موج اف.ام ردیف100مگاهرتزشنونده ما باشید.

📻 fm 100 mhz

آدرس صفحات رادیو قرآن در فضای مجازی:

🌐 www.radioquran.ir

instagram.com/radioquran_ir 🆔

instagram.com/tasnim.quran.ir🆔

instagram.com/jashnvareh100🆔

http://sapp.ir/radioquran 🆔

https://www.aparat.com/radioquran.ir 🆔

راه های ارتباطی ما:

📩 30000100

☎️ 02122051632_02122043017

تلفن گویا:

☎️ 02127860100

دسترسی سریع