گفتگو با مسعودرضا خالقی،مدیر گروه علوم قرآنی رادیو قرآن در خصوص ویژه برنامه قدسیان

" قدسیان" عنوان ویژه برنامه ای از گروه علوم قرآنی رادیو قرآن در ایام ماه محرم است كه به موضوع پیامهای قرآنی در خصوص واقعه كربلا و عاشورای حسینی می پردازد.

1401/05/11
|
11:25

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی رادیو قرآن؛ مسعودرضا خالقی مدیر گروه علوم قرآنی رادیو قرآن در گفتگو با برنامه شما و رادیو قرآن این شبكه رادیویی ضمن عرض تسلیت فرارسیدن ایام محرم گفت: ویژه برنامه قدسیان از اول تا چهاردهم محرم الحرام مصادف با هشتم تا بیستم مرداد ماه روی آنتن رفته و در هر برنامه یكی از شخصیت های تاریخی واقعه عاشورا را كه یا عاقبت به خیر شده و یا عاقبت به شر و جهنمی شدند، معرفی می نماید. وی ضمن قدردانی از برنامه شما و رادیو قرآن عنوان كرد: این برنامه شامل بخش های متنوعی از قبیل بخش كارشناسی، گزارش و ارتباط با كربلا، شعر خوانی توسط شعرای آیینی، داستانك و ... است كه در ایام عزاداری سید الشهدا (ع) به مدت 50 دقیقه تقدیم مخاطبان می شود.
گفتنی است؛ ویژه برنامه قدسیان در طول ایام دهه اول ماه محرم ساعت 10 به تهیه كنندگی فاطمه گنجی و سمیه خراج، اجرای یاسر دعاگو، كارشناسی حجت الاسلام حاج ابوالقاسم عضو مجلس خبرگان رهبری و حافظ كل قرآن كریم، هماهنگی جناب آقای شاكری و ارتباطات آقای ابراهیمی به بررسی سیرو سلوك عرفانی امام حسین (ع) و یاران ایشان در واقعه عاشورا و كربلا می پردازد.
مخاطبان در سرتاسر دنیا میتوانند ازطریق وبسایت www.radioquran.ir از پخش زنده شبكه استفاده و درجریان آخرین خبرهای رادیو قرآن قراربگیرند و دیدگاه و نظرات خود را ازطریق سامانه پیامكی و تلفن گویای شبكه با ما درمیان بگذارند. از طریق موج اف.ام ردیف100مگاهرتزشنونده ما باشید.


📻 fm 100 mhz

آدرس صفحات رادیو قرآن در فضای مجازی:

🌐 www.radioquran.ir

instagram.com/radioquran_ir 🆔

instagram.com/tasnim.quran.ir🆔

instagram.com/jashnvareh100🆔

http://sapp.ir/radioquran 🆔

https://www.aparat.com/radioquran.ir 🆔

راه های ارتباطی ما:

📩 30000100

☎️ 02122051632_02122043017

تلفن گویا:

☎️ 02127860100

دسترسی سریع