پخش زنده اختتامیه چهل و دومین دوره مسابقات سراسری قرآن در بخش بانوان از رادیو قرآن

مراسم اختتامیه چهل و دومین دوره مسابقات سراسری قرآن در بخش بانوان جمعه 19 مهرماه ساعت 16 تا 18 به صورت زنده از رادیو قرآن پخش می شود.

1398/07/18
|
10:55

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی رادیو قرآن، شبکه ی رادیویی قرآن برای اولین بار مسابقات سراسری قرآن کریم را به صورت گسترده، جامع و کامل پوشش داد. به طوری که هنگام برگزاری مسابقات آقایان از ساعت 6 صبح تا 24 آنتن خود را به این رویداد بزرگ قرآنی اختصاص داد.
در زمان برگزاری مسابقات بانوان نیز زمان برنامه های زنده ی روزانه ی شبکه به پوشش این رویداد پرداخت و متسابقان تمام رشته ها با حضور در استودیوی رادیو قرآن از فعالیت های قرآنی خود و سطح مسابقات در چهل و دومین دوره سخن گفتند.
شبکه ی رادیویی قرآن مراسم اختتامیه بخش بانوان را نیز در روز جمعه 19 مهرماه از ساعت 16 تا 18 با اجرای محمدهادی صلح جو به صورت زنده تقدیم شنوندگان خود می کند.
اقشار مختلف مردم، خانواده شهدا و جانبازان، فعالان قرآنی استان اصفهان، متسابقین قرآنی، جمعی از نمایندگان مجلس و برخی از مسئولان کشوری، لشکری و استانی از جمله شرکت‌کنندگان حاضر در مراسم اختتامیه این دوره از مسابقات هستند.
یادآور می‌شود که چهل‌‌ودومین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم با رقابت 534 فعال قرآنی آقا و خانم در رشته‌های قرائت، ترتیل، حفظ 10 جزء، حفظ 20 جزء، حفظ کل، اذان، دعاخوانی و همخوانی از 6 مهرماه آغاز و تا 19 مهرماه در دانشگاه علوم پزشکی اصفهان برگزار شد.

دسترسی سریع