تابستانه ی رادیو قرآن با مجله عصرگاهی "والعصر"

شبکه ی رادیویی قرآن به منظور آغاز فصل تابستان جنگ عصرگاهی"والعصر" را با آیتم های جذاب و شنیدنی تدارک دیده که از روز شنبه یکم تیرماه ساعت 17 تا 18 به صورت زنده تقدیم مخاطبان می شود.

1398/04/01
|
16:06

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی رادیو قرآن، برنامه عصرگاهی "والعصر" با هدف ایجاد فضای شاداب و صمیمانه با رویکرد بیان اخبار و اطلاعات قرآنی کشور روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت 17 تا 18 به روی آنتن می رود.
این مجله عصرگاهی با رویکرد اطلاع رسانی به موضوعاتی از قبیل چگونگی بهره مندی از قرآن در همه امور زندگی و داشتن زندگی قرآنی( روزانه یک آیه و یک موضوع)، اطلاع رسانی به روز، پویا و فعال از فعالیت ها، جلسات و رویدادهای قرآنی در سراسرکشور خواهد پرداخت.
اطلاع رسانی ازنیازها و مشکلات بانوان قاری و فعال قرآنی کشور به صورت یک روز درهفته، گفتگو با اساتید پیشکسوت و فراموش شده کشور، اشاره به فعالیت های قرآنی شهرستان ها، آیتم جذاب و عصرگاهی ویژه کودکان و نوجوانان، معرفی نوجوانان موفق قرآنی و اطلاع رسانی از جلسات قرآنی خارج از کشور از دیگر، آشنایی با فعالیت های قرآنی ارگان ها و نهادهای مختلف در فصل تابستان از جمله بخش های این برنامه است.
لازم به ذکر است، جنگ عصرگاهی "والعصر" از شنبه اول تیرماه به تهیه کنندگی محبوبه کلانتر و با اجرای مهدی صفری از رادیو قرآن موج اف ام ردیف 100 مگاهرتز پخش خواهد شد.

دسترسی سریع