صدای جمهوری اسلامی ایران
display result search

شبکه رادیویی قرآن برای حضور باشکوه جامعه قرآنی در راهپیمایی 22 بهمن بیانیه صادر کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی رادیو قرآن، شبکه ی رادیویی قرآن، با انتشار بیانیه ای، از ملت انقلابی و ولایتمدار ایران و بخصوص جامعه قرآنی کشور که طی چهل سال گذشته سهم بسزایی در به ثمر نشاندن نهال انقلاب ایفا کردند، درخواست نموده، همچون گذشته با حضور میلیونی خود در راهپیمایی 22 بهمن ضمن تجدید میثاق با آرمان‌های بنیانگذار انقلاب اسلامی، شهدای گرانقدر و مقام معظم رهبری، ولایت مداری، بصیرت و همبستگی خود را به گوش جهانیان برسانند.

متن کامل این بیانیه به شرح ذیل است:

بسم الله الرحمن الرحیم

"وَ لا یطَؤُنَ مَوْطِئاً یغیظُ الْکُفَّارَ وَ لا ینالُونَ مِنْ عَدُوٍّ نَیلاً إِلاَّ کُتِبَ لَهُمْ بِهِ عَمَلٌ صالِحٌ إِنَّ اللَّهَ لا یضیعُ أَجْرَ الْمُحْسِنینَ"

"و کسانی که هیچ قدمی در جایی که کفار را خشمگین کند ننهند و هیچ دستبردی به دشمنان نرسانند جز آنکه در مقابل هر یک از این رنج و آلام عمل صالحی در نامه اعمالشان نوشته شود که خدا هرگز اجر نیکوکاران را ضایع نخواهد گذاشت".

چهار دهه تلاش گسترده نظام اسلامی در بسط و گسترش آرمان های دینی و تعمیق اصول اسلامی در این کشور و برقراری عدالت اجتماعی در عرصه های مختلف و رشد و شکوفایی و بالندگی علمی و صنعتی و فن آوری و سایر اقدامات اصلاحی و خدمات شایسته، کارنامه ای درخشان برای نظام اسلامی ایران فراهم آورده است. بی شک امروز تلاش برای استمرار انقلاب اسلامی و حرکت در مسیر تحقق اهداف مقدس انقلاب اسلامی ایران به رهبری بنیانگذار جمهوری اسلامی و تدابیر مقام معظم رهبری، باید در قالب "تبیین دستاوردهای مادی و معنوی" این انقلاب بزرگ، توسط خواص و نخبگان از طرق مختلف صورت پذیرد؛ یکی از مهمترین شاخص های توفیق انقلاب اسلامی در این چهار دهه، ظهور و بروز روحیه شهادت طلبی و حضور پررنگ و معنادار نسل های اول و دوم و سوم و چهارم انقلاب در عرصه های حضور آگاهانه است.
یوم‌الله 22 بهمن فرصتی حیات‌بخش برای حضور حماسی و حداکثری آحاد ملت شریف ایران در اقصی نقاط کشور برای تجدید میثاق با آرمان‌های امام (ره)، شهداء و ولی امر مسلمین مقام عظمای ولایت (مدظله‌العالی) و اعلام انزجار از سردمداران نظام کفر جهانی و اثبات حقانیت و مشروعیت جمهوری اسلامی می‌باشد.
رادیو قرآن در چهلمین بهار آزادی، ازمسئولان، فعالان، قاریان، حافظان و جامعه قرآنی جهت حضور گسترده و دشمن شکن در راهپیمایی 22 بهمن و تجدید میثاق با راه امام (ره) و امت شریف ایران دعوت می‌کند.

مرتبط با این خبر

  • برپایی محفل قرآنی در شعبه اخذ رأی مسجد لویزان تهران

  • برگزیدگان مسابقات سراسری دارالقرآن امام علی(ع) معرفی شدند + اسامی

  • قانونگذاری و انتخابات موضوع برنامه "افق"

  • برنامه "حکایت جاودانگی" به زندگینامه "شهید ابراهیم هادی" می پردازد

  • آخرین جزئیات از پانزدهمین آزمون ارزیابی و اعطای مدرک تخصصی به حفاظ قرآن

  • 22 بهمن با ویژه برنامه "فجر نور" همراه رادیو قرآن شوید

  • فراخوان رادیو قرآن برای حضور یکپارچه جامعه قرآنی در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن

  • کم‌کاری مساجد، علت اصلی پیدایش مؤسسات قرآنی بود

  • دومین کاروان قرآنی انقلاب به کار خود پایان داد

  • اجرای برنامه کاروان قرآنی انقلاب در دانشگاه دریانوردی و علوم دریایی چابهار