صدای جمهوری اسلامی ایران
display result search

- از ساعت - به مدت -

اسامی نفرات راه‌یافته حفظ کل و حفظ 20 جزء به مرحله نهایی مسابقات سراسری مسابقات قرآن اراک اعلام شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی رادیو قرآن، شامگاه روز گذشته، 18 مهر‌ماه مرحله مقدماتی رشته حفظ 20 جزء و حفظ کل آغاز شد.
فاطمه پنبه‌دانه‌زاده از خوزستان، رقیه محرمی از قم، فاطمه اسفندمز از کرمان، هدی صراف‌ها از قزوین، سکینه صفری از قزوین، مریم شفیعی از ایلام، سعیده احمدی از قزوین، ناهید اژدری از کهکیلویه و بویراحمد، سماء بابایی از تهران، مائده جعفری از البرز، سیده سمانه محروقی از خراسان رضوی، سیده نجم‌الدین حسینی از خراسان شمالی، فائزه چراغی از کردستان، ناهید شیرزادی از ایلام، زینب امانی از همدان، راحله گل‌زاده از آذربایجان شرقی، فاطمه علی‌آبادی از خراسان رضوی، سمانه‌سادات خان‌دوستی از گیلان، زیبا زارع مویدی از فارس، فاطمه ابراهیمی از فارس در رشته حفظ کل مرحله مقدماتی با هم رقابت کردند. افرادی که حد نصاب امتیاز را کسب کنند به مرحله نیمه‌نهایی راه می‌یابند.
در رشته حفظ 20 جزء سمیه جمور از همدان، سیده بتول جابری از خوزستان، حمیده خوش‌سیرت از خراسان شمالی، فاطمه درودمند از فارس، حمیده حسینی از فارس، سمیرا سبزی‌فروش از آذربایجان غربی، سهیلا شویکلو از آذربایجان شرقی، فاطمه حسینی از قم، فاطمه سهرابی از قزوین، زهره آقایی از قم، راضیه شجاعی از قم، بهاره علی‌آبادی از خراسان رضوی، سعیده ماهرو از هرمزگان، معصومه عزیزی از اردبیل، مینا چراغی از کهکیلویه و بویراحمد، الهام کیانی از البرز، زهرا حسنی از آذربایجان غربی، مرضیه سهرابی از قزوین، رقیه رضایی از گیلان، فاطمه خالقی از خراسان رضوی، مریم جاسمی از خوزستان، رؤیا فضائلی از خراسان رضوی، عاطفه محمودزاده از کرمان نیز با هم رقابت کردند.
یادآور می‌شود؛ نیمه‌نهایی رشته حفظ 20 جزء و نیمه‌نهایی حفظ کل صبح امروز در دو سالن مجزا خیام و کوه نور برگزارمی‌شود.
نفرات راه‌یافته به مرحله نیمه‌نهایی مسابقات حفظ کل فاطمه اسفندمز از کرمان، رقیه محرمی از قم، مائده جعفری البرز، سیده نجم‌الدین حسینی از خراسان شمالی، زیبا مویدی فارس، هدی صراف‌ها از قزوین، سکینه صفری از قزوین، سعیده احمدی از قزوین، فاطمه ابراهیمی از فارس، مریم شفیعی از ایلام، ناهید اژدری از کهگیلویه و بویراحمد و فاطمه پنبه‌دانه‌زاده از خوزستان هستند.
نفرات راه یافته حفظ 20 جزء به مرحله نیمه نهایی نیز بدین شرح است؛ مرضیه سهرابی از قزوین، مینا چراغی از کهگیلویه و بویراحمد، سیده بتول موسوی جابری از خوزستان، الهام کیانی از البرز، حمیده حسینی از فارس، سهیلا شویکلو از آذربایجان شرقی، زهرا حسنی از آذربایجان غربی، عاطفه محمودزاده از کرمان، مرم جاسمی از خوزستان، سعیده ماهرو هرمزگان، سمیه جمور همدان، بهاره علی آبادی خراسان رضوی، فاطمه درودمند از فارس، فاطمه خالقی از خراسان رضوی، رؤیا فضائلی از خراسان رضوی، زهره آقایی از قم، فاطمه حسینی.
اسامی داوران حفظ 20 جزء صوت نافذکلام، اسحاق‌نژاد و چراغی، لحن موسوی‌نیا، رحیمی‌فرد و بایست، تجوید حسینی، تشیعی‌فرد، کاتب، حسن حفظ سعیدی، حسینی‌فر و سرمدی، ناظر هیئات داوران مجرد، سرپرست هیئات داوران الوندی و استاد راهنما جعفری هستند.
اسامی داوران حفظ کل نیز، صوت کریم‌زاده، کنبدی و چنگی، لحن آقایی، صحاف، حاجعلی، وقف و ابتدا خان‌بابا، خطیب و عقبایی، تجوید الماسی، صالحی و عزت‌پژوه، حسن حفظ افخمی، قلع‌ریز و شبانی. ناظر هیئات داوران سلطانی، سرپرست داوران عچرش و استاد راهنما عیدی.
مسابقات مرحله مقدماتی ترتیل، ادامه حفظ 20 جزء، حفظ کل تا عصر امروز ادامه خواهد داشت.

مرتبط با این خبر

  • اعلام نتایج نهایی رشته‌های حفظ و قرائت مسابقات سراسری قرآن در بخش بانوان

  • برگزاری مسابقات سراسری قرآن، بیاد‌ماندنی‌ترین رویداد فرهنگی استان مرکزی است

  • رشته‌های قرائت تحقیق و ترتیل مسابقات سراسری قرآن فینالیست‌های خود را شناخت

  • پخش زنده اختتامیه مسابقات سراسری قرآن بانوان از رادیو قرآن

  • رقابت بانوان قاری در مرحله نیمه نهایی مسابقات سراسری قرآن

  • اعلام فینالیست‌های حفظ 10 جزء مسابقات سراسری قرآن در بخش بانوان

  • اسامی منتخبان نیمه‌نهایی رشته‌های حفظ مسابقات سراسری قرآن در بخش بانوان

  • آغاز مرحله نیمه نهایی رقابت های بانوان در رشته های حفظ کل، حفظ 10 و 20 جزء

  • ادامه رقابت حافظان کل در مرحله نیمه‌نهایی مسابقات سراسری قرآن

  • ادامه رقابت‌ها در رشته حفظ و قرائت مسابقات سراسری قرآن بانوان