پویش سراسری قرائت آیت الكرسی شنبه تا چهارشنبه از ساعت 7:05 به مدت 5 دقیقه

رادیو قرآن

قرائت آيت الكرسي

قرائت آیت الكرسی با صدای امیر حسین نوری

در بخش پویش آیت الكرسی برنامه صبحگاهی تسنیم امروز، سه شنبه 5 بهمن ماه، تلاوت امیر حسین نوری، تقدیم شنوندگان شد.

مجله صبحگاهی «تسنیم» از برنامه های شاخص رادیو قرآن با رویكرد اطلاع‌رسانی با بخش‌هایی چون پخش قطعات و شاهكارهای تلاوت قاریان جهان اسلام، صفحه نور (تلاوت روزانه یك صفحه از كلام وحی)، پرداختن به مسائل روز و مناسبت‌های روزانه، قطعه ای از سخن بزرگان و علما متناسب با مسائل مبتلابه جامعه چون رزق حلال و ... و آیتم "انرژی مثبت" با هدف پرداختن به موضوع اخلاق و رفتار و شروع یك روز عالی به كارشناسی دكتر فقیهی، می باشد كه از شنبه تا چهارشنبه هر هفته به سمع و نظر شنوندگان رادیو قرآن می‌رسد.
قرائت های دریافتی مخاطبان در پویش سراسری ملی و بین المللی صحیح خوانی آیت الكرسی به شیوه ترتیل هر روز ساعت 7:05 در خلال این برنامه به سمع شنوندگان می رسد. علاقه مندان می توانند برای شركت در این پویش با دفتر گروه اطلاع رسانی رادیو قران به شماره تلفن 02122652376 تماس حاصل نمایند.
در بخش پویش صحیح خوانی آیت الكرسی امروز، سه شنبه 5 بهمن ماه، تلاوت امیر حسین نوری، تقدیم شنوندگان شد. امیر حسین نوری متولد 2 آذر سال 1385 از اتباع افغانستانی ساكن افسریه تهران می باشد.این قاری جوان از 10سالگی به همراه پدر در مسجد امام جعفر صادق افسریه خیابان قصر فیروزه در محافل قرآنی شبانه شركت كرده و زیر نظر اساتیدی چون استاد زین العابدینی و استاد قاسم لیثی تلمذ كرده است وی همچنین به مدت سه سال در كلاس استاد مشایخی در مسجد امام حسن مجتبی (ع) و یكسال در جلسه استاد امیری در مسجد حضرت رسول اكرم‌ (ص) در مسگرآباد به گذراندن دوره های تعلیم قرآن پرداخته است. امیرحسن نوری از لحاظ سبك تلاوت ابتدا به تقلید از استاد عبدالباسط پرداخته و هم اكنون از سبك استاد منشاوی پیروی می كند.
گفتنی است، مجله صبحگاهی "تسنیم" شنبه تا چهارشنبه به تهیه كنندگی سید نورالدین سجادی و اسماعیل شامانیان و با اجرای هادی ربیعی و غلامرضا احمدی به صورت زنده از ساعت 7 تا 8 صبح از رادیو قرآن (موج اف ام، ردیف 100 مگاهرتز) پخش می‌شود.

مخاطبان در سرتاسر دنیا می توانند از طریق وب سایت WWW.radioquran.ir از پخش زنده شبكه استفاده و در جریان آخرین خبرهای رادیو قرآن قرار بگیرند.
از طریق موج اف.ام ردیف 100 مگاهرتز شنونده ما باشید.

📻 fm 100 mhz

آدرس صفحات رادیو قرآن در فضای مجازی:

🌐 www.radioquran.ir

instagram.com/radioquran_ir 🆔

http://sapp.ir/radioquran 🆔

https://www.aparat.com/radioquran.ir 🆔

راه های ارتباطی ما:

📩 30000100

☎️ 02122051632_02122043017

1400/11/05
|
10:41
دسترسی سریع
قرائت آیت الكرسی